Sv, 2.04.2023.

VIDEO ⟩ Dobeles novadā grāvī iebraucis autobuss; 13 cietušie

Papildināts
TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Ekrānšāviņš

Dobeles novadā otrdienas rītā grāvī iebraucis autobuss un divu cilvēku atbrīvošanai piesaistīti ugunsdzēsēji, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

VUGD saņēma informāciju, ka Jaunbērzes pagastā noticis ceļu satiksmes negadījums.

Notikuma vietā glābēji konstatēja, ka autobuss atrodas uz sāniem grāvī un visi cilvēki, izņemot divus, izkļuvuši no tā paši saviem spēkiem.

Ugunsdzēsēji nostabilizēja autobusu, atvienoja autobusa akumulatora klemmes un ar absorbenta palīdzību savāc izlijušo šķidrumu.

Divi cilvēki izcelti no autobusa un nogādāti līdz mediķiem. Darbs notikuma vietā turpinās.

Valsts policijā TVNET uzzināja, ka ap pulksten 09.30 Valsts policijā saņemta informācija, ka Dobeles novadā, Jaunbērzes pagastā noticis ceļu satiksmes negadījums – no ceļa braucamās daļas nobraucis autobuss “Mercedes-Benz”. Šobrīd negadījuma vietā satiksme ir iespējama pa vienu joslu. Operatīvie dienesti strādā notikuma vietā un skaidro notikušā iemeslus.

Saistībā ar grāvī ieslīdējušo satiksmes autobusu uz Liepājas šosejas (A9) pie Mežsarmām patlaban palēnināta satiksme pa vienu joslu, informēja VSIA "Latvijas valsts ceļi" pārstāvji.

Uz Liepājas šosejas Dobeles novada Jaunbērzes pagastā pie Mežsarmām grāvī ieslīdējis satiksmes autobuss, kā rezultātā izlijusi degviela un eļļa. Šobrīd satiksme atjaunota pa vienu joslu virzienā uz Rīgu.

Autovadītāji aicināti izmantot apbraukšanas iespējas pa Ventspils šoseju (A10) un pa reģionālajiem autoceļiem Kalnciems-Kūdra (P101), un Jelgava (Tušķi)-Tukums (P98).

Kā informē Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, ceļu satiksmes negadījumā Jaunbērzes pagastā cietuši 13 cilvēki, no tiem 12 nogādāti stacionāros ar vieglām līdz vidēji smagām traumām, vēl 12 atteikušies no palīdzības. Notikuma vietā palīdzību sniedza 6 NMPD mediķu brigādes, tostarp ārsta speciālista brigāde.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu