Nedēļas nogalē ieceļošana Latvijā liegta 73 citvalstu pilsoņiem

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Ieva Leiniša / LETA

Aizvadītajā nedēļas nogalē drošības apsvērumu dēļ 73 Ukrainas, Baltkrievijas, Krievijas un Rumānijas pilsoņiem liegta ieceļošana Latvijā, informēja Valsts robežsardzē.

Piektdien Terehovas, Vientuļu, Silenes un Grebņevas robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta vienam Ukrainas pilsonim, jo ārzemniekam nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas, trīs Moldovas un vienam Ukrainas pilsonim, jo ārzemnieki nevarēja pamatot ieceļošanas un uzturēšanās mērķi.

Vēl 12 Ukrainas un diviem Baltkrievijas pilsoņiem ieceļošana Latvijā liegta drošības apsvērumu dēļ.

Sestdien Terehovas, Vientuļu, Silenes, Pāternieku un Grebņevas robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta vienam Kazahstānas un vienam Ukrainas pilsonim, jo ārzemniekiem nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas, trīs Moldovas pilsoņiem, jo ārzemnieki nevarēja pamatot ieceļošanas un uzturēšanās mērķi.

Vēl 40 Ukrainas un diviem Baltkrievijas pilsoņiem ieceļošana Latvijā liegta drošības apsvērumu dēļ. Personas atgrieztas uz izceļošanas valsti.

Svētdien Terehovas, Silenes, Grebņevas, Vientuļu un lidostas "Rīga" robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta vienam Moldovas un vienam Ukrainas pilsonim, jo ārzemniekiem nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas, vienam Moldovas un vienam Turcijas pilsonim, jo ārzemnieki nevarēja pamatot ieceļošanas un uzturēšanās mērķi.

Vēl 14 Ukrainas, diviem Krievijas un vienam Rumānijas pilsonim ieceļošana Latvijā liegta drošības apsvērumu dēļ.

Pērn 19. septembrī spēkā stājās Ministru kabineta noteiktie ierobežojumi Krievijas pilsoņu - Šengenas īstermiņa vīzu turētāju - ieceļošanai Latvijā nebūtiskiem mērķiem, piemēram, tūrisma un atpūtas nolūkos. Tādus pašus ierobežojumus noteica Igaunija, Lietuva un Polija.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu