S, 23.09.2023.

VIDEO ⟩ Rīdzinieks spiests maksāt vairāku tūkstošu sodu par "Bolt Drive" auto, ko atrod sasistu mežā

TVNET Auto
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 11
Foto: Ekrānuzņēmums no "Bez Tabu" sižeta

Rīdzinieks Maksims 18. janvārī nolēma uz darbu braukt ar nomas automašīnu. Kā vienmēr, nokļūstot galamērķī, viņš aplikācijā braucienu pārtraucis. Tiesa, pēc vairākām dienām konstatējis, ka brauciens joprojām ir aktīvs un rēķina summa turpina pieaugt, vēsta raidījums "Bez tabu".

Maksims tikai pēc vairākām dienām secinājis, ka 18. janvāra brauciens ar "Bolt Drive" mašīnu joprojām ir aktīvs. Rēķina summa sasniedza jau gandrīz 300 eiro, to redzot, vīrietis sazinājies ar "Bolt Drive" informācijas centru. Firmas darbinieki norādīja, ka nevar Maksimam palīdzēt, un ziņoja, ka transportlīdzeklis, ko viņš izmantojis, atrodas mežā sasists.

Rīdzinieks par notikušo ziņoja Valsts policijai, kura nekavējoties ieradās vietā, kur stāvēja sadauzītā mašīna. Likumsargi vīrieša iesniegumu gan nepieņēma, jo mašīna nav uz viņa vārda.

Maksims ir pārliecināts, ka notikusi sistēmas kļūda, kādēļ brauciens nav noslēgts, un cits viņa vārdā pastrādājis nedarbus. Turklāt vīrietim izdevies atrast aculiecinieku, kurš dažas dienas pirms negadījuma redzēja, ka kāda persona ar konkrēto transportlīdzekli agresīvi pārvietojas pa meža ceļiem.

"Bolt" firmas pārstāvji atteicās raidījumam skaidrot situāciju.

Plašāk "Bez tabu" sižetā!

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 11

Tēmas

Nepalaid garām!
Uz augšu