Pk, 31.03.2023.

Trešdienas horoskops: 22. februāris

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: unsplash.com

Horoskopi trešdienai, 22. februārim.

AUNS

Lietišķajā jomā jāpievērš uzmanība finansēm. Labāk pietaupīt nevis tērēt. Ja ienākumu ziņā kaut kas neapmierina, tad vajag domāt, kur iespējams nopelnīt vairāk.

VĒRSIS

Naudas lietās jārīkojas pārliecinoši un mērķtiecīgi, tad būs atdeve. Nekautrējies runāt par finansēm un atbilstošu samaksu par veicamiem darbiem.

DVĪŅI

Lieli plāni un ieceres, ko vajag realizēt. Darbā situācijas mainīgas un dažbrīd arī saspringtas, bet neiesaistieties strīdos un neauglīgās diskusijās. Skeptiķus diez vai izdosies pārliecināt.

VĒZIS

Ir vērts pievērsties mācībām vai pieredzes papildināšanai. Ieguldi izglītībā, vēlāk tas atmaksāsies. Labs laiks mērķtiecīgai virzībai karjerā vai jauniem biznesa projektiem.

LAUVA

Jo radošāk pieiesi darba lietām, jo labāki ienākumi. Vari mainīt darba apstākļus, kaut ko uzlabojot un attīstot. Tikai turies tālāk no pasākumiem, kur pastāv riski vai nav īstas skaidrības.

JAUNAVA

Ar enerģisku darbošanos spēsi nopelnīt. Tāpēc – nesēdi rokas klēpī salicis, bet esi visur pirmajās rindās, gan ar darbu, gan idejām. Kritiķos daudz neklausies, tu pats zini, kas darāms.

SVARI

Interese par filozofiskām tēmām, meklēsi atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem un dziļi sirdī vēlēsies kaut ko savā ikdienas dzīvē mainīt. Dari to pamazām – soli pa solim.

SKORPIONS

Piepildīta diena. Interesantas lietišķās idejas un sekmīga sadarbība ar ārzemēm. Piesaistīsi cilvēku uzmanību un saņemsi komplimentus. Kāda tikšanās var aizskart smalkās dvēseles stīgas.

STRĒLNIEKS

Enerģijas krājumi reizēm mēdz izsīkt... Arī aktīviem cilvēkiem. Šodien mazliet piebremzē - darbs nav zaķis, neaizbēgs. Svarīgāk parūpēties un palutināt sevi.

MEŽĀZIS

Ienākumi saistīti ar paveiktā apjomu. Strādā čakli un seko līdzi, lai tas atspoguļojas naudas izteiksmē. Nekautrējies runāt par samaksu atbilstoši savām prasmēm un zināšanām.

ŪDENSVĪRS

No tevis dzirkstīs enerģija un ar savu sparu aizrausi un iedvesmosi citus. Laba izpratne par situācijām un cilvēku rīcību. Darba problēmas neņem tuvu pie sirds.

ZIVIS

Lūkojies pēc izdevīguma un nekautrējies apspriest samaksas jautājumus. Piemērots laiks arī mācībām, semināriem, komandējuma vai ceļojuma plānošanai.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu