Pirmdienas rītā visā Latvijā autoceļi ir sniegoti un apledo

TVNET/LETA
Sniegoti un apledojuši autoceļi.
Sniegoti un apledojuši autoceļi. Foto: VSIA "Latvijas Valsts ceļi"

Šorīt, 6. martā, sniegs un apledojums visā Latvijā apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, informē "Latvijas valsts ceļi".

Šorīt apgrūtināti braukšanas apstākļi ir Tallinas šosejas posmā no Rīgas līdz Tūjai, pa Vidzemes un Valmieras šosejām visā to garumā, pa Rīgas apvedceļu, Bauskas šosejas posmā no Grenctāles līdz Iecavai, Jelgavas šosejas posmā no Elejas līdz Olainei, Liepājas šosejas posmā no Liepājas līdz Skrundai, Ventspils šosejas posmā no Strazdes līdz Ventspilij un pa Liepājas- Rucavas ceļu.

Tāpat apgrūtināti braukšanas apstākļi ir Daugavpils šosejas posmā no Daugavpils līdz Pļaviņām, pa ceļiem Jēkabpils- Rēzekne- Terehova un Grebņeva- Rēzekne- Daugavpils- Lietuvas robeža, pa Kokneses šoseju un Daugavpils un Rēzeknes apvedceļiem.

Pa reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir visā Latvijā.

Sniegotos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 126 "Latvijas autoceļu uzturētāja" ziemas dienesta tehnikas vienības.

Dažviet joprojām noteikti atkušņa laikā ieviestie masas ierobežojumi uz grants ceļiem. Transportlīdzekļa masas ierobežojumi ieviesti 47 grants ceļu posmos.

Nepalaid garām!
Uz augšu