Sniega un apledojuma dēļ daudzviet Latvijā joprojām ir apgrūtināta braukšana

TVNET/LETA
Sniega un apledojuma dēļ daudzviet Latvijā joprojām ir apgrūtināta braukšana
Sniega un apledojuma dēļ daudzviet Latvijā joprojām ir apgrūtināta braukšana Foto: VSIA "Latvijas Valsts ceļi"

Otrdienas, 7. marta, rītā ir apgrūtināti braukšanas apstākļi pa daudziem valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, jo tie apledo un ir sniegoti, informē "Latvijas valsts ceļi".

Šorīt apgrūtināti braukšanas apstākļi ir pa Tallinas šoseju, Vidzemes šosejas posmos Rīga- Vireši un Alūksnes pagrieziens- Veclaicene, pa Valmieras šoseju, pa Rīgas apvedceļu, Liepājas šosejas posmā Apšupes krustojums- Blīdene un Ventspils šosejas posmā Kūdra- Ventspils.

Tāpat apgrūtināti braukšanas apstākļi ir Daugavpils šosejas posmos Rīga- Skrīveri un Pļaviņas- Izvalda, Rēzeknes šosejas posmos Jēkabpils- Varakļāni un Rēzekne- Terehova, šosejas Grebņeva- Medumi posmā Rušenica- Medumi un pa Daugavpils apvedceļu.

Pa reģionālajiem autoceļiem apmierinoša braukšana ir vien Balvu, Bauskas, Gulbenes, Jelgavas, Madonas un Saldus apkārtnē.

Saglabājas atkušņa laikā ieviestie masas ierobežojumi uz grants ceļiem pārsvarā Kurzemē un Latvijas centrālajā daļā. Transportlīdzekļa masas ierobežojumi ieviesti 106 grants ceļu posmos.

Nepalaid garām!
Uz augšu