Pk, 31.03.2023.

Suņi, kaķi un pat zirnekļi pavasara pūkainākajā izstādē Ķīpsalā jau šonedēļ!

Egoiste
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Foto: Publicitātes foto

Jau šonedēļ 11. un 12. martā Ķīpsalā pavasara pūkainākajā izstādē “PetExpo 2023” mazos un lielos apmeklētājus priecēs suņi, kaķi, truši, šinšillas, zirnekļi un citi mīļdzīvnieki. Būs arī aizraujošas demonstrācijas un šovi, izjādes ar ponijiem un atrakcijas bērniem!

Suņu skaistumkonkursi

Starptautiskajā suņu izstādē abās dienās kopā par prestižiem tituliem sacentīsies 3500 suņu no Latvijas un ārvalstīm. Starp tiem būs gan labi pazīstamas šķirnes, kā Kavaliera Karaļa Čārlza spaniels, franču buldogs un citas, gan daudz neredzētu medību šķirņu un retumi: vācu paipalu suns, Overņas un Burbonē putnusuņi, toifoksterjers, Tenterfīldas terjers un kontinentālais buldogs. Skati ringu sarakstu: www.petexpo.lv

Skaistie un dižciltīgie kaķi

Arī kaķu mīļotājiem būs ko redzēt – Ķīpsalā par uzvarām sacentīsies vairāk nekā 400 dižciltīgu mīluļu! Visplašāk pārstāvēti būs Menas jenotveidīgie kaķi. Ja interesē tieši šī šķirne – seko līdzi specializētajai izstādei sestdien, 11. martā, plkst. 12.30. Būs arī retumi: skaistie, elegantie un komunikablie Svētās Birmas kaķi, piķa melnie Bombejas kaķi ar vara/zelta krāsas acīm un lielie, spēcīgie regdolli ar četriem dažādiem apmatojuma rakstu veidiem.

Plaša izklaides programma

Paralēli suņu un kaķu skaistumkonkursiem abu dienu garumā apmeklētāji varēs vērot arī aizraujošus paraugdemonstrējumus. Adžiliti, deju un šķirņu darbspēju paraugdemonstrējumos paklausību un veiklību demonstrēs četrkājainie ģimenes mīluļi – suņi. Papildus tam pirmo reizi izstādē suņi demonstrēs arī jaunu sporta veidu – nosework (smaržu atpazīšanu). Savukārt skaistie murrātāji kaķi ar savu kažoku dižosies melno kaķu “FUN” šovā, vairākās specializētajās izstādēs un pat bruņurupučkrāsas kaķu dāmu šovā! Seko līdzi programmai: www.petexpo.lv

Katram savs mīlulis

Nav noslēpums, ka daudzi pēdējo gadu laikā par savu mājas mīluli izvēlas šinšillu, bruņurupuci vai pat kādu rāpuli! Tāpēc Ķīpsalā šos dzīvnieciņus varēs gan apskatīt, gan noskaidrot visu par šo dzīvnieku pareizu kopšanu. Nāc un uzzini visu par eksotiskajiem mājdzīvniekiem!

Bērnu priekam arī poniji, truši un putniņi!

Ir padomāts arī par mazākajiem izstādes apmeklētājiem, kuri pēc pūkaino trusīšu samīļošanas, poniju papaijāšanas, mazo grauzēju un putniņu apskates varēs izpriecāties dažādās atrakcijās vieni vai kopā ar vecākiem. Drosmīgākajiem būs iespēja arī pavizināties uz kāda no jātnieku kluba “Mežezeri” ponijiem!

Viss mīluļa lutināšanai

“PetExpo 2023” zooindustrijas preču un pakalpojumu ekspozīcijā par izstādes cenām varēs iegādāties gan suņu un kaķu barību, gan kārumus un vitamīnus, gan rotaļlietas un dažādus aksesuārus. Palutini savu mīluli! Tāpat varēs saņemt profesionāļu padomus dzīvnieku barības izvēlē un ģenētisko testu noteikšanā. Savukārt, ja plāno iegādāties sunīti, izmanto iespēju pakonsultēties par dažādām suņu šķirnēm! Ķīpsalā būs pārstāvēti 12 suņu klubi.

Ņem vērā!

Ja vēlies izstādi apmeklēt kopā ar savu suni, kas nepiedalās izstādē, pirms biļešu iegādes pie Izstāžu centra 11. vārtiem būs jāuzrāda suņa veterinārā apliecība, kā arī jāiziet veterinārā kontrole.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu