C, 23.03.2023.

Putinam ir liela vēlēšanās sarīkot vispasaules badu, norāda amatpersona

LETA/UKRAINSKA PRAVDA
Putinam ir liela vēlēšanās sarīkot vispasaules badu, norāda amatpersona
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: ARIS MESSINIS/AFP

Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam ir liela vēlēšanās sarīkot tuvāko gadu laikā lielu badu ar globālām sekām, tāpēc agresorvalsts režīms ir jāaptur pēc iespējas ātrāk, intervijā "Radio Brīvība" sacīja Ukrainas Nacionālās drošības un aizsardzības padomes sekretārs Oleksijs Daņilovs.

"Ko dara Putins? Putinam ir liela vēlēšanās, lai tuvākā gada, divu, trīs laikā uzrastos tāda parādība kā bads. Un tas, ka mēs vairs nespēsim piegādāt tik daudz pārtikas produktu, kā mēs kā valsts, kas baro lielu pasaules iedzīvotāju daļu, piegādājām līdz šim - Putins to izmantos. (..) Šiem tā dēvētājiem bada migrantiem kaut kur ir jāparādās," norādīja Daņilovs.

"Mēs šodien runājam par iznīcināšanu. Protams, mums tas ir sāpīgi, un mums tas ir jautājums numur viens - tās ir mūsu pilsoņu dzīvības, pilsoņu, kurus šis nelietis iznīcina. Tā ir mūsu infrastruktūras iznīcināšana, ko viņi dara gandrīz katru dienu. Bet ir vēl trešais jautājums," pavēstīja Daņilovs.

"Tas ir jautājums par vispasaules badu, ko Putins programmē, ja tagad nepieliek punktu šajā jautājumā. Un kāpēc pasaule to negrib saprast? Man ir grūti pateikt," atzina Daņilovs.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu