VIDEO ⟩ VP Jūrmalā ar termokameru aprīkots drons fiksē vairākus CSN pārkāpējus un dzērājšoferi

TVNET Auto
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Foto: Ekrānuzņēmums no video

Valsts policijas Jūrmalas iecirkņa darbinieki sadarbībā ar Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes Speciālo uzdevumu nodaļas darbinieku aizvadītās piektdienas vakarā un naktī uz sestdienu, 18. martu, Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā veica profilaktisku pārbaudi sabiedriskās kārtības nodrošināšanai un uzraudzībai.

17. marta vakarā likumsargi, izmantojot tehnisko līdzekli dronu ar termokameru, Slokā veica dzelzceļa monitoringu un pamanīja vairākas personas, kas neadekvāti uzvedās uz dzelzceļa. Tajā pašā brīdī Valsts policija saņēma informāciju, ka vairākas nepilngadīgas personas ir aizbēgušas no Jūrmalas pašvaldības iestādes – bērnunama.

Pēc brīža likumsargi panāca personas, kuras bija skrējušas pa dzelzceļa sliedēm, un konstatēja, ka divas personas ir iepriekš meklēšanā izsludinātās – no bērnunama aizbēgušās. Likumsargi abas nepilngadīgās personas nogādāja atpakaļ Jūrmalas pašvaldības iestādē.

Tāpat ar drona palīdzību Kauguru mikrorajonā likumsargi fiksēja četrus autovadītājus, kuri neievēroja ceļu satiksmes noteikumus – pārkāpa rīkojuma ceļa zīmes "Braukt taisni vai pa labi" prasības. Visos gadījumos fiksētie autovadītāji tika apturēti un piespriests sods likumā noteiktā kārtībā – 30 eiro apmērā.

Tajā pašā naktī Valsts policijas Jūrmalas iecirkņa amatpersonas saņēma izsaukumu par trokšņošanu kādā dzīvesvietā Kauguru rajonā. Ierodoties izsaukuma vietā, likumsargi veica pārrunas un to laikā pamanīja, ka konkrētajā miteklī atrodas cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām. Kopumā tika izņemtas 140 cigaretes un sākts administratīvā pārkāpuma process.

Konkrētais vakars likumsargiem Jūrmalas apkaimē bija darbīgs. Pamanot likumsargu pārbaudes ar dronu, kāds iedzīvotājs informēja policistus, ka tajā apkārtnē kāds autovadītājs vada savu transportlīdzekli iespējamā alkohola reibumā.

Likumsargi uzreiz reaģēja, noskaidroja automašīnas atrašanās vietu, apturēja norādīto “Volvo” spēkrata vadītāju un veica alkohola koncentrācijas pārbaudi izelpojamā gaisā. Tika konstatēts, ka “Volvo” vadītājs braucis 1,10 promiļu stiprā alkohola reibumā bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Par šo pārkāpumu Valsts policija sāka kriminālprocesu un automašīnas vadītāju aizturēja un ievietoja Īslaicīgās aizturēšanas vietā.

Kopumā profilaktiskās pārbaudes laikā pārbaudītas 28 personas un 15 transportlīdzekļi. Jāuzsver, ka Valsts policija turpinās rīkot šādas plānveida profilaktiskās pārbaudes arī turpmāk.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1

Tēmas

Nepalaid garām!
Uz augšu