Deglava tilta apkaimē pamatīgi sastrēgumi. Sabiedriskais transports kavējas pat stundu

TVNET Auto
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Foto: Twitter/@breaekinglv/@Dzherijs

"Rīgas satiksme" ziņo, ka Purvciemā, Augusta Deglava tilta apkaimē izveidojušies pamatīgi sastrēgumi.

Uzņēmums tviterī raksta: "Remontdarbu dēļ Deglava tilta apkaimē ir izveidojušies ievērojami automašīnu sastrēgumi. Līdz ar to arī sabiedriskajam transportam, kuri kursē šīs vietas tuvumā, kopējie kavējumi izveidojušies līdz pat stundai!"

Kāda "Twitter" lietotāja pauž, ka kavēšanās ir pat divas stundas. Uz to "Rīgas satiksme" atbildēja: "Iespējams, ja ņem vērā kopējo satiksmes plūsmu, taču mūsu autobusu un trolejbusu kopējie kavējumi ir ap stundu un ceram, ka tie nepalielināsies, bet pakāpeniski samazināsies. Sekojam līdzi aktuālajai situācijai šajā vietā."

"Šodien tiešām ir neierasta situācija un par to mēs varam paziņot tikai tad, kad mums arī zināmi skaidri iemesli. Taču, ja ir droši apstākļi mūsu vadītāji izlaiž pasažierus," pauž uzņēmums.

Jau vēstīts, ka vairāku krustojumu pārbūves laikā no marta sākuma līdz 14. aprīlim Daugavas stadionam pieguļošajās ielās ieviesti vairāki būtiski satiksmes ierobežojumi.

Minētajā laika periodā ierobežota transportlīdzekļu satiksme Augusta Deglava ielas posmā no Augšielas līdz Valmieras ielai. Tāpat satiksme ierobežota Pērnavas ielas posmā no Suntažu ielas līdz Augusta Deglava ielai.

Savukārt Augusta Deglava ielas posmā no Jāņa Asara ielas līdz ēkai Augusta Deglava ielā 6 transportlīdzekļu satiksme ir slēgta. Satiksme slēgta arī Lienes ielas posmā no Jāņa Asara ielas līdz Mūrnieku ielai.

Ierobežojumu laikā noteiktas arī izmaiņas 13. un 50. autobusa, kā arī 11. un 22. trolejbusa maršruta kustības organizācijā un pieturvietu izvietojumā.

Izmaiņas veiktas arī 5. trolejbusa maršruta galapunkta pieturvietas - "Daugavas stadions" izvietojumā.

Gan 13., gan 50. autobuss slēgto Deglava ielas posmu apbrauks pa Jāņa Asara un Pērnavas ielu. Apvedceļā autobusi un trolejbusi apstāsies Jāņa Asara ielā izvietotajā pieturā "Lienes iela".

5. trolejbusa maršruta galapunkta pietura "Daugavas stadions" (Pērnavas ielā) būs slēgta, savukārt pagaidu pietura izvietota Rūjienas ielā.

Būvdarbus veiks SIA CBF "Ļ-KO".

Kā liecina Satiksmes departamenta informācija, īstenojot būvprojektu, paredzēta Lienes, Deglava, Asara, Avotu ielas krustojuma pilna rekonstrukcija un luksoforu objekta izbūve izmantojot mūsdienīgas viedās satiksmes organizācijas tehnoloģijas, lai uzlabotu satiksmes drošību krustojumā, nodrošinot pēc iespējas īsākus gaidīšanas laikus.

Gājēju pārejai pāri Asara ielai paredzēti gājēju akustiskie bloki, kas ir aprīkoti ar gājēju zaļā signāla izsaukuma pogām, vibrācijas signālu un vājredzīgo norādēm Braila rakstā.

Transporta virziens no Lienes ielas tiks aprīkots ar transporta video detektoru, lai nodrošinātu zaļās gaismas pieprasījumu un ilgumu pēc nepieciešamības.

Virzieni no Avotu ielas un no Deglava ielas tik aprīkoti ar termiskajiem video detektoriem, lai nodrošinātu transporta līdzekļu un velosipēdistu zaļās gaismas pieprasījumu un pagarinājumu pēc nepieciešamības.

Luksoforu darbība paredzēta ar fiksētu cikla laiku un tā piesaisti GPS vai laika servera laikam.

Perspektīvā paredzama mainīgas programmas ieviešana ar sabiedriskā transporta prioritārajiem zaļās gaismas izsaukumiem.

Kopējās projekta izmaksas ir 4,7 miljoni eiro ar pievienotās vērtības nodokli.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1

Tēmas

Nepalaid garām!
Uz augšu