O, 30.05.2023.

"Rail Baltica" izbūves dēļ ieviesīs papildu satiksmes ierobežojumus Rīgā

TVNET
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Saistībā ar dzelzceļa infrastruktūras projekta "Rail Baltica" integrēšanu Rīgas centra infrastruktūrā, no 13. februāra tiek ieviesta jauna satiksmes kārtība Maskavas ielā, virzienā no 13. janvāra ielas uz Centrāltirgu.
Saistībā ar dzelzceļa infrastruktūras projekta "Rail Baltica" integrēšanu Rīgas centra infrastruktūrā, no 13. februāra tiek ieviesta jauna satiksmes kārtība Maskavas ielā, virzienā no 13. janvāra ielas uz Centrāltirgu. Foto: Paula Čurkste/LETA

No ceturtdienas, 23. marta, Centrālās stacijas apkārtnē ieviesīs papildu satiksmes ierobežojumus, kas saistīti ar “Rail Baltica” integrēšanu Rīgas centra infrastruktūrā, informē Rīgas dome.

No 23. marta ilgstoši būs slēgta transportlīdzekļu satiksme Puškina ielas posmā no Maskavas ielas līdz Ģenerāļa Radziņa krastmalai.

Minētajā periodā transportlīdzekļu satiksmei būs slēgta arī Ģenerāļa Radziņa krastmalas brauktuve virzienā uz 13. janvāra ielu, novirzot satiksmi pa otru brauktuvi un izveidojot tajā divvirzienu satiksmi. Minētie ierobežojumi būs spēkā posmā no Jēzusbaznīcas ielas līdz Turgeņeva ielai.

Tāpat ierobežos transportlīdzekļu satiksmi Turgeņeva ielas posmā no Maskavas ielas līdz Ģenerāļa Radziņa krastmalai.

Savukārt Jēzusbaznīcas ielas posmā no Ģenerāļa Radziņa krastmalas līdz Maskavas ielai izveidos vienvirziena satiksmi.

Līdztekus šiem satiksmes ierobežojumiem spēkā paliek arī iepriekš ieviestās izmaiņas, ar kurām iespējams iepazīties te.

Par darbu veikšanu atbildīgajai pilnsabiedrībai “RBBL” uzdots nodrošināt ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu, kuri atrodas minētajos ielas posmos, transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, kā arī operatīvā un sabiedriskā transporta satiksmi.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais