Rīgā piektdien pavadīs Ukrainai paredzēto humāno konvoju

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Pie Kongresu nama norisinās pasākums, kur Latvijas ukraiņu konfederācija "Viče" organizē humanitārā konvoja pavadīšanu uz Ukrainu.
Pie Kongresu nama norisinās pasākums, kur Latvijas ukraiņu konfederācija "Viče" organizē humanitārā konvoja pavadīšanu uz Ukrainu. Foto: Paula Čurkste/LETA

Laukumā pie Kongresu nama, Rīgā, 24.martā plkst.14.10 notiks humānā konvoja pavadīšana uz Ukrainu, kurā piedalīsies Ukrainas valdības pārstāvis, vietējie ziedotāji un atbalstītāji, informēja Latvijas ukraiņu konfederācijā "Viče".

Šajā konvojā būs vairāki transportlīdzekļi. Pateicoties uzņēmumam "Latvijas finieris", pie Ukrainas karavīriem dosies militārais kvadracikls un divi apvidus auto. Pie brigādes, kurā dien aktieri, gatavs doties pikaps, kura iegādei aicināja ziedot dziedātāja Katrīna Gupalo.

Savukārt, pateicoties labdarības iniciatīvai "Stopify", Ukrainas aizstāvji saņems militāro bagiju, kuram ir bruņojums, kas pasargās karavīrus no šķembām. Konvojam pievienosies arī biedrības "Agendum" sarūpēts apvidus auto.

Līdzi dosies mikroautobusi ar formastērpiem, droniem, pārtiku, gultām-transformeriem Kijivas metropolitēnam, instrumentiem auto remontam un tranšeju ierīkošanai, individuāliem komplektiem no veikalu tīkla "Maxima Latvija" un plediem no "Kesko Senukai Latvia", kā arī citām nepieciešamām lietām.

Konvoju pavadīs Ukrainas Ministru kabineta ministrs Olehs Nemčinovs, labdarības fonda "Ziedot.lv' pārstāvji, Ukrainas vēstniecība, atbalstītāji, ziedotāji un "Viče" šoferi, kuri nogādās konvoju līdz Ukrainas bruņoto spēku brigāžu pārstāvjiem.

Pasākuma apmeklētājus restorāna "Borščs" šefpavāre cienās ar šo tradicionālo ukraiņu ēdienu, tādā veidā izsakot pateicību Latvijai par atbalstu.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais