Video ⟩ Naiva pensionāre ļauj reģistrēt auto uz sava vārda; tagad nākas maksāt sodu par bēguļošanu no policijas

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Foto: Ekrānšāviņš

Pensionāre no Vecumnieku pagasta Beibežiem Sarmīte Kampāne pirms diviem gadiem piereģistrējusi kāda jaunekļa automašīnu uz sava vārda. Tagad sieviete, kura nemaz neprot stūrēt auto un ir cilvēks ar speciālām vajadzībām, maksā sodu par cita cilvēka grēkiem, vēstīja LTV raidījums "4. studija".

Visas Sarmītes nelaimes sākušās brīdī, kad pirms diviem gadiem, jauniešu pierunāta, viņa uz sava vārda piereģistrēja svešas personas automašīnu. Tā kā viņa ir 2. grupas invalīde ar kustību traucējumiem, tas nozīmē dažādas nodokļu atlaides. Viņa nebija iedomājusies, ka līdz ar auto reģistrēšanu uzņemsies atbildību par visiem pārkāpumiem, kurus veiks mašīnas stūrētājs.

Pirms gada Sarmīte saņēmusi vēstuli no Valsts policijas – izrādījās, ka auto, kas reģistrēts uz viņas vārda, izraisījis vairākus pārkāpumus un galu galā aizbēdzis no likumsargiem.

Situāciju vēl vairāk sarežģī tas, ka, cenšoties pasaudzēt automašīnas faktisko īpašnieku, kundze mēģinājusi mānīties un slēpt, kurš sēdējis pie stūres. Tagad, lai no Sarmītes piedzītu Valsts policijas uzlikto naudas sodu, ir iesaistījies tiesu izpildītājs. 

Valsts policijas pieredzē diemžēl šādi gadījumi neesot jaunums, tāpēc ikvienam cilvēkam ar speciālām vajadzībām un invaliditātes grupu ir rūpīgi jāizvērtē, vai uzņemties atbildību par auto, kuru pats nespēj lietot.

Vairāk skaties sižetā!

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1

Tēmas

Nepalaid garām!
Uz augšu