Kā skaistais meiteņu pāris viens otru bildināja?

Egoiste
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums

Raidījumā “Kad satiekas Viņš un Viņa” viesojas Latvijā populārākais meiteņu pāris – Sendija un Danute. Meitenes pastāstīja savu īpašo bildinājuma mirkli!

“Es neko nedaru “puskājā”. Arī mūsu attiecībām gribēju turpinājumu – kāzas. Bildinājumu biju plānojusi ilgi un rūpīgi. Es noskatīju mums abām gredzenus. Tā kā mums bija paredzēts lidot uz Ņujorku, izdomāju, ka varētu to darīt tur. Taimskvērā ne, tas jau geju pāriem kļuvis pārāk populārs. Bet man ļoti patīk augstums, tāpēc pamatīgi izpētīju visus publikai pieejamos torņus, līdz izvēlējos vecāko – Rokfellera centrā. Uzbraucām augšā, es uzstādīju statīvu ar kameru, teicu – uztaisām bildi, bet pati tikmēr izvelku no kabatas gredzenus. Un tad tas notika! Teicu – Danute, vai kļūsi par manu sievu?”

Taču ne viss notika tik romantiski kā iecerēts – Danutes pirmā reakcija uz šiem vārdiem bija maksimāli tāla no tā. Viņa teica: "Ko tu d****!" Meitene sākotnēji domāja, ka tiek izjokota, un diezgan skarbi izpauda savu sašutumu. Rezultātā Sendijai savu mīļoto nācies pārliecināt, ka tas nav nekāds joks un ka ir arī gredzeni!

Noskatoties šo 1188.lv video!

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu