LZS priekšsēdētāja amatā ievēlē Viktoru Valaini

Papildināts
TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) deputāts Viktors Valainis.
Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) deputāts Viktors Valainis. Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas Zemnieku savienības (LZS) kongresā Jelgavā šodien par LZS priekšsēdētāju ievēlēja Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas priekšsēdētāju Viktoru Valaini.

Atklātā balsojumā Valainis LZS vadītāja amatā tika ievēlēts vienbalsīgi.

Par LZS priekšsēdētāja pirmo vietnieku ievēlēts līdzšinējais LZS vadītājs, Saeimas sekretārs un deputāts Armands Krauze (ZZS), un par LZS priekšsēdētāja otro vietnieci - Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas priekšsēdētāja Daiga Mieriņa (ZZS).

Tāpat LZS valdē ievēlēti Uldis Augulis, Harijs Rokpelnis, Kaspars Melnis, Rita Vectirāne, Inguna Paredne, Renārs Šķesters-Kambals, Edgars Mekšs, Vineta Ķine, Hardijs Vents un Dainis Karols.

LZS kongresā pieņēma arī vairākas rezolūcijas - par visu tautu pārstāvošu Valsts prezidentu, par līdzekļu iekasēšanu no banku papildu peļņas, par tautsaimniecību veicinošu nodokļu reformu, vietējo ražotāju atbalstu, izglītību un rīcību citās jomās.

Kā ziņots, līdzšinējais LZS priekšsēdētājs Krauze uz priekšsēdētāja amatu nolēma nekandidēt.

LZS kopā ar Latvijas Sociāldemokrātisko strādnieku partiju veido politisko apvienību ZZS, kurai ir noslēgts sadarbības līgums ar partiju "Latvijai un Ventspilij".

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu