C, 21.09.2023.

Rīgā trīs nedēļas varēs bez maksas nodot nolietotās autoriepas

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: Shutterstock

Rīgā pie tirdzniecības centra "Rīga Plaza" līdz 23.aprīlim varēs bez maksas nodot nolietotās autoriepas, informē akcijas rīkotāja SIA "Zaļā josta" pārstāvji.

Akcijas laikā iedzīvotāji bez maksas varēs nodot vienu vieglā automobiļa riepu komplektu.

Nolietotās autoriepas tiek pieņemtas darba dienās no plkst.15 līdz plkst.20, bet brīvdienās un svētku dienās no plkst.11 līdz plkst.16.

Organizatori norāda, ka visas akcijas laikā savāktās nolietotās autoriepas tiks pārstrādātas otrreizējās izejvielās, kas tiks atgrieztas atkārtotā apritē. Pārstrādājot riepas, tiek iegūtas gumijas granulas, kuras tālāk izmanto jaunu gumijas izstrādājumu izgatavošanā, piemēram, gumijas grīdas segumu, sporta un bērnu rotaļu laukumu konstrukciju, industriālo paklāju un citu lietu ražošanā.

Jau vēstīts, ka 2021.gadā "Zaļā josta" strādāja ar 10,819 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 31,3% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 74,9% - līdz 1,171 miljonam eiro. Finanšu dati par 2022.gadu vēl nav pieejami.

Uzņēmuma īpašnieki ir AS "CleanR grupa" (70%) un SIA "City Energy" (30%), bet patiesie labuma guvēji ir Jānis Vilgerts un Guntars Kokorevičs. "Zaļā josta" reģistrēta 2002.gadā, un tās pamatkapitāls ir viens miljons eiro.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!
Uz augšu