Sv, 1.10.2023.

Kurām horoskopa zīmēm šonedēļ jāveicas loterijā?

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: Unsplash

Horoskopi visām Zodiaka zīmēm no 1. līdz 7. maijam.

AUNS

Ja gribas visu, daudz, tūlīt vai vislabākais – jau vakar, tad ievelc dziļi elpu un noskaiti līdz desmit... Šajā nedēļā vēlmes var būt lielākas nekā iespējas un nevajag būvēt ēku uz nedrošiem pamatiem. Jaunās ieceres, projektus vai biznesa plānus vēlams atlikt līdz mēneša vidum. Ikdienas pienākumus paveic, bet ne vairāk, jo var sanākt kārtīga pārrēķināšanās. Brīvdienās jāparūpējas par ģimeni un mājas saimniecību, jo pavasarī darāmā pilnas rokas. Arī neliels izbrauciens kopā ar mīļoto cilvēku būtu tieši laikā.

VĒRSIS

Būsi uz iedvesmas viļņa, un klāstīsi novatoriskas ieceres. Iespējams, būsi pat pārsteigts pats par sevi: kur palicis konservatīvisms un piesardzība? Turklāt šīs idejas var izrādīties arī ļoti pelnošas – vajag uztaisīt tāmi un pārbaudīt. Esi gan uzmanīgs partneru izvēlē, jo, kā vēsta sakāmvārds: „Solīts makā nekrīt.” Garajās brīvdienās vajag labi atpūsties. Ja tev tīk dārza darbi, tad vajag sēt un stādīt, izbaudot zemes un augšanas spēku. Ja ne – tad jādodas ceļojumā. Uz tulpju vai magnoliju ziedēšanas svētkiem vai dabas piedzīvojumu takām, kur no sirds var izbaudīt pavasari.

DVĪŅI

Daudz skriets, daudz darīts, un šī nedēļa jāvelta atpūtai. Šādi tādi pienākumi darbā būs, tie ir jāpaveic, taču neko jaunu pagaidām neplāno. Iespējama sajūta, ka spieķos kāds sprunguļus bāž un ar maldugunīm grib ievest purvā kā Sprīdīti, kurš domāja, ka nauda tur žāvējas. Ir jāpiebremzē un jāpievēršas privātajai dzīvei. Sirdī pavasaris un tavs smaids var iekarot ne vienu vien sirdi, viegla koķetērija, kas pārvēršas spēcīgās jūtās. Ja esi ar kādu kopā, tad veltiet laiku viens otram un romantiskai divvientulībai.

VĒZIS

Divējādas sajūtas. Pavasara ziedonis sirdī raisa romantiski melanholiskas noskaņas, bet iekšā tāds mazs enerģijas zibeņzellis biksta: „Dari, dari, dari!” Mazliet atpūties, mazliet pasapņo, bet pārāk ilga gremdēšanās apcerēs nav vēlama. Var rasties negaidīti un izdevīgi sadarbības piedāvājumi, kā arī uzrasties seni darījumu partneri. Jebkuras iespējas un priekšlikumus izvērtē, varbūt tajos slēpjas zelta ādere. Brīvdienās dažādi pasākumi ar ģimeni un arī saimniecības darbu pilnas rokas: jātīra, jāuzpoš, jāizdaiļo interjers.

LAUVA

Tu esi profesionālis ar autoritāti un patlaban var pavērties vilinošas izaugsmes iespējas: paaugstinājums, piedāvājums nomainīt darbavietu vai veidot karjeru. Ja atveras durvis uz jauniem plašumiem, tad droši dodies uz priekšu. Būsi noskaņots izmantot priekšrocības, ko sniedz mūsdienu tehnoloģijas, un darīsi visu, lai dzīve komfortablāka un darbi sokas raitāk. Tam, kas krietni strādā, arī labi jāatpūšas. Prieku sagādās radošas izklaides, teātra, koncerta vai izstādes apmeklējums. Ja pašam kāds talants, tad ļauj tam izpausties. Kādam var nākties risināt attiecību jautājumus.

JAUNAVA

Sabiedriski aktīva nedēļā. Profesionālajā jomā viegli veidosi kontaktus, pratīsi atrast domubiedrus un dažādās situācijās arī saskatīt izdevīgumu materiālā izteiksmē. Kaut arī darba dienu maz, vienalga būsi aizņemts ar karjeras jautājumiem un jaunām iecerēm. Dažu brīdi pat piemirsīsi par savējiem - ja tev ir ģimene, tuvinieki var sākt protestēt. Brīvdienās domas par darbu vai biznesu liec pie malas un palutini viņus: aizbrauciet kopā nelielā Latvijas apceļojumā; paskatiet, kas labs amatnieku tirdziņos; kādi interesanti brīvdabas pasākumi tiek piedāvāti.

SVARI

Visam jābūt līdzsvarā, un, lai apkārt valda miers un harmonija! Par to arī šonedēļ rūpēsies: pats būsi gatavs kādam kompromisam un centīsies samierināt strīdniekus, ja tādi gadīsies tavā tuvumā. Īsajā darba nedēļā daudz paspēsi – gan darbus izdarīt, gan jaunus uz pēcsvētku laiku saorganizēt. Ja esi vairākos procesos vienlaikus, tad gan jāstrādā rūpīgi un precīzi. Iespējamas neuzmanības kļūmes. Brīvdienās pievērsies privātajai dzīvei un attiecību tēmai. Brīvajiem ļaudīm iespējami romantiski saviļņojumi, bet ģimenes cilvēkiem svarīgi kopīgi pasākumi, kuros gūt jaunus iespaidus un satuvināties.

SKORPIONS

Tu esi reālists un netici pasakām par brīnumaino zelta vērdiņu, kas ļaus kļūt stāvus bagātam, vai zelta zivtiņu, kas izpildīs trīs vēlēšanās. Skaidrs, ka pašam jāstrādā un tad par konta stāvokli varēs priecāties. Vēlams orientēties uz darbiem vai projektiem, kas nes labumu ilgtermiņā. Turklāt derētu arī ielūkoties kursu piedāvājumā, liekot akcentu uz tehnoloģiju mācībām. Brīvajā laikā jutīsies pavasarīgi iedvesmots. Daudz optimisma, simpātiju dzirkstis, flirts un mīlestības apliecinājumi. Garajās brīvdienās atzīmē valsts svētkus un sarīko pavasara talku ar radiem un draugiem.

STRĒLNIEKS

Darbs pirmajā vietā, kaut arī šī nedēļa tāda pavisam īsa. Iespējamas diskusijas, kurās viedokļi burtiski zibeņbo. Pats būsi stingri pārliecināts par savu taisnību un centīsies pārliecināt kolēģus, priekšniekus vai padotos. Varbūt pat apvainosies, ja paliksi nesaprasts. Nav vērts pārliecināt citādi domājošos, labāk meklēt partnerus, kas gatavi sadarboties bez lielām diskusijām. Brīvajās dienās dari, ko sirds vēlas un izbaudi sajūtu, ka nekur nav jāsteidzas un neko nevar nokavēt. Labs laiks dārza darbiem, piknikam vai nelielam izbraucienam. Daudz pozitīvu emociju sirdslietās.

MEŽĀZIS

Krietnajam darba darītājam jāstrādā no ausmas līdz rietam un varbūt arī tad, kad citi jau devušies atpūsties. Iespējams, tevi lūgs uzņemties kādus papildus pienākumus, vai, ja esi vadītājs, tad vajadzēs labot darbinieku kļūdas vai pabeigt viņu iesākto. Jo... jo pašam šķitīs, ka zini un vari visu par visiem labāk. Brīvdienās būsi noilgojies pēc sabiedriskām aktivitātēm un pasākumiem. Vajag satikties ar draugiem, pasēdēt krodziņā, apmeklēt klubu vai koncertu. Apkārt virmojošā pavasarīgā enerģija uzlādēs arī tevi. Un sirds pukstēs straujāk brīnuma gaidās.

ŪDENSVĪRS

Atradīsies dažādu notikumu epicentrā, un tas tev ļoti patiks. Kāds jautās padomu, kāds piedāvās sadarbību, kāds izteiks komplimentus, kāds... jā, kāds gribēs arī pastrīdēties. Senie latvieši teica, ka strīdos dzimstot patiesība, un viņiem bija taisnība. Tikai jābūt gatavam pieņemt atšķirīgu viedokli. Brīvās dienas labprāt pavadīsi mājās, nesteidzīgi rosoties savā saimniecībā vai dodoties izbraucienā vai nelielā ceļojumā. Ja tev ir bērni, izrunājies no sirds un uzklausi viņu domas. No viedokļu apmaiņas arī tu gūsi ko vērtīgu – jaunu skatu uz it kā zināmām situācijām.

ZIVIS

Tev piemīt augsta empātija un šajā nedēļā gribēsi visus pažēlot, samīļot, uzklausīt. Protams, cilvēkiem jāpalīdz, bet tikai tik tālu, kamēr tas neatņem laiku un enerģiju pašam. Tajās pāris darba dienās kārtojamas svarīgas darīšanas. Ja kas runājams iestādēs vai bankās, noskaidro visus juridiskos aspektus vai vislabāk – pakonsultējies ar kādu profesionāli. Brīvdienās vēlams aizbraukt nelielā ceļojumā, paskatīt, kas interesants notiek tuvējās kaimiņvalstīs. Nedrīkst atstāt novārtā arī sirdslietas. Pavasaris iedvesmo virmojošām kaislībām.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu