Sv, 28.05.2023.

Nokļūšanai uz "Måneskin" koncertu Mežaparkā un atpakaļ tiks organizēti papildu autobusi

TVNET
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Ieva Leiniša / LETA

“Rīgas satiksme” informē, ka sadarbībā ar rokgrupas "Måneskin" koncerta organizatoriem ceturtdien, 18. maijā, tiks organizēti autobusi maršrutā “Esplanāde-Mežaparks”, lai koncerta apmeklētāji varētu nokļūt Mežaparkā uz koncertu. Savukārt pēc koncerta autobusi koncerta apmeklētājus nogādās atpakaļ centrā, maršrutā “Mežaparks-Esplanāde”.

Uz Mežaparku autobusi tiks organizēti no plkst. 17.00 no pieturvietas “Tērbatas iela” (pie Apgabala tiesas ēkas), tālāk autobuss brauks pa Brīvības ielu ar visām pieturvietām līdz G.Zemgala gatvei, tad maršruts pagriežas uz G.Zemgala gatves, apstājas pieturā pie VEF Kultūras pils (pietura “Brīvības gatve”) un bez pieturvietām brauc uz Viestura prospektu iekšā Mežaparka teritorijā.

Pēc koncerta autobusi līdzīgā veidā no Mežaparka teritorijas tiks virzīti pretējā virzienā bez pieturām līdz pieturai “VEF” Brīvības ielā, un tālāk ar visām Brīvības ielas pieturām līdz Esplanādei.

Arī šajos reisos ir jāveic brauciena reģistrācija un jāiegādājas e-talons vai koda biļete. 90 minūšu biļetes cena - 1.50 EUR. “Rīgas satiksme” aicina, plānojot braucienu un pērkot e-talonu, iegādāties uzreiz divus braucienus – turp un atpakaļ braucienam, jo biļetes pie sabiedriskā transporta vadītāja iegādāties nevar.

Saziņai ar «Rīgas satiksmi» aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862 vai arī sūtīt e-pastu uz info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties, izmatojot mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu «Sazinies ar mums», kurā ikviens elektroniski var iesniegt savu pieteikumu.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu