Sv, 4.06.2023.

""Kärcher" ir apgriezis mūsu dzīvi kājām gaisā un palīdz īstenot vistrakākas idejas"

Noslēdzies konkurss Pavasarīgs fotomirklis ar manu draugu "Kärcher"
TVNET
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Privātais arhīvs/ TVNET kolāža

""Kärcher" ir apgriezis mūsu dzīvi kājām gaisā un palīdz īstenot vistrakākas idejas,” pieteikumā konkursam "Pavasarīgs fotomirklis ar manu draugu "Kärcher" raksta Marija. Viņa ir kļuvusi par pirmās vietas ieguvēju un tiks pie akumulatora putekļsūcēja VC 4 Cordless MyHome.

Līdz 21. maijam ikvienam bija iespēja piedalīties konkursā un, iesūtot foto, kur tavs čaklais palīgs "Kärcher" ir iemūžināts darba procesā, laimēt vērtīgas balvas. Lūk, Marijas iesūtītais fotomirklis!

Foto: Privātais arhīvs

Otro vietu konkursā un augstspiediena mazgātāju K Mini PLUS iegūst Žaneta, kura iesūtījusi foto ar savu palīgu WD3, kurš reizēm noder arī, lai uzfrišinātu Žanetas labākā četrkājainā drauga kažoku.

Foto: Privātais arhīvs

Trešās vietas ieguvējs ir Andris, kurš iesūtījis foto no pagājušās vasaras izklaidēm, piebilstot, ka “"Kärcher" tik parocīgs, ka pat vismazākie tiek ar to galā.” Viņš savā īpašumā iegūs logu mazātāju WV1 Premium.

Foto: Privātais arhīvs

Lai smeltos iedvesmu lieliem un maziem darbiem, aplūko arī citus karčerīgos fotomirkļus, ko iesūtījuši konkursa dalībnieki.

Raksts tapis sadarbībā ar "Kärcher".

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu