Sv, 1.10.2023.

Otrdienas horoskops: 30. maijs

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: Unsplash

Horoskopi otrdienai, 30. maijam. 

AUNS

Virzies uz mērķi. Arī tad, ja saņem kritiku. Kā mēdz teikt: visgardāk smejas, tas, kurš smejas pēdējais. Būsi vinnētājs gan morālā, gan materiālā izteiksmē.

VĒRSIS

Tev patīk noteikta lietu kārtība, bet tā var tikt izjaukta ar dažādiem neparedzētiem apstākļiem. Neej pret straumi - gan dzīve visu saliks savās vietās.

DVĪŅI

Redzēsi sava darba rezultātu un būsi gandarīts. Tikai nedrīkst ļauties panākumu eiforijai. Lietišķajās tēmās jābūt ļoti precīzam. Ja esi plānojis kārtot darīšanas iestādēs, rūpīgi sagatavojies.

VĒZIS

Pieskati vai bankas kontā ienāk viss, kam jābūt, un ar tēriņiem esi uzmanīgs. Pastāv riski ļauties atlaižu vilinājumam un spontāni iegādāties lietas, kas patlaban nav vajadzīgas.

LAUVA

Ja šķiet, ka konkrētajā spēles laukumā esi sevi izsmēlis, tad jādodas tālāk: izpēti darba sludinājumus vai domā par jaunām biznesa iespējām. Rutīna un stagnācija nav priekš tevis.

JAUNAVA

Piņķerīga diena. Neparedzēti notikumi var izjaukt plānus un darbā radīt nelielu haosiņu. Vakarā izej garākā pastaigā, izbrauc ar riteni vai dari ko citu, kas palīdz izvēdināt galvu.

SVARI

Var rasties sajūta, ka pietrūkst kādu zināšanu, bet tas ir labojams. Ieskaties kursu un semināru piedāvājumā, īpašu uzmanību pievēršot mācībām, kas saistās ar tehnoloģijām.

SKORPIONS

Laba diena profesionālajām izpausmēm. Kādam var pavērties ceļš uz karjeras virsotnēm, kāds pētīs jauna biznesa lauciņa iespējas. Ja redzi mērķi, tad jādodas uz priekšu.

STRĒLNIEKS

Darbā strādāsi ar pilnu jaudu, iedvesmosi kolēģus, taču jāraugās, lai tas tiek atbilstoši novērtēts. Ja ar situāciju neesi apmierināts, ir jārunā par algas pielikumu, vai jāmeklē jaunas izaugsmes iespējas.

MEŽĀZIS

Profesionālajā jomā nemierīgi, taču norises darbā uztver mierīgi, necenties „taisīt revolūciju” un nestrīdies ar vadību. Gan viss sakārtosies, tikai vajag nogaidīt.

ŪDENSVĪRS

Palūko, kādas jaunas iespējas varētu būt profesionālajā jomā, un kas noderētu personības attīstībai. Ja jūties noguris, tad ir pienācis laiks atvaļinājuma plānošanai.

ZIVIS

Prāts darbosies augstā līmenī un būs atvērts jaunai informācijai. Vari pieteikties kursos, apmeklēt semināru vai doties komandējumā. Laba diena sadarbības veidošanai.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu