Krievijas raķešu uzbrukumā Kijivai trīs nogalinātie

Precizēts
TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 2
Foto: Reuters/ScanPix

Krievija naktī uz ceturtdienu - Starptautisko bērnu tiesību aizsardzības dienu - īstenoja raķešu uzbrukumu Kijivai, nogalinot trīs cilvēkus, tai skaitā vienu bērnu. Vēl 12 cilvēki ievainoti, paziņoja pilsētas kara administrācija un policija.

Iepriekš tika ziņots par sešiem nogalinātajiem, taču tagad amatpersonas nogalināto skaitu precizējušas.

Pēc Ukrainas Bruņoto spēku ģenerālštāba sniegtajām ziņām, uzbrukumā izmantotas desmit raķetes, kas palaistas no uz zemes bāzētajiem kompleksiem "Iskander" Brjanskas apgabalā, un tās visas notriekusi Ukrainas pretgaisa aizsardzība.

Taču krītošās raķešu atlūzas nodarījušas postījumus ēkām, kā arī nogalinājušas un ievainojušas cilvēkus.

Kijivas Desnas rajonā nogalināti trīs cilvēki - deviņus gadus veca meitene, viņas 34 gadus vecā māte un 33 gadus veca sieviete, bet ievainoti desmit cilvēki, kuru vidū ir viens bērns, paziņoja galvaspilsētas kara administrācija. Iepriekš tika ziņots, ka nogalinātā meitene bijusi 11 gadus veca, taču tagad amatpersonas viņas vecumu precizējušas.

Raķešu atlūzas Desnas rajonā nodarījušas postījumus divām skolām, bērnudārzam, bērnu poliklīnikai un dzīvojamai ēkai.

Krītošās atlūzas radījušas postījumus ēkām arī citos galvaspilsētas rajonos un izraisījušas automobiļa aizdegšanos. Dņipro rajonā ievainoti divi cilvēki.

Saistībā ar to, ka raķešu uzbrukumā nogalināts bērns, Kijivas mērs Vitālijs Kličko atcēlis visus ceturtdien pilsētā paredzētos Starptautiskās bērnu aizsardzības dienas pasākumus.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 2

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais