S, 23.09.2023.

Rīgā izmainīta tramvaja kustība 11. novembra krastmalas un 13. janvāra ielas krustojumā

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Tramvajs.
Tramvajs. Foto: Paula Čurkste/LETA

Rīgas Satiksme informējusi, ka no šodienas pakāpeniski tiek mainīta tramvaju kustība 1., 2., 5. un 10. maršrutos, 11. novembra un 13. janvāra ielas krustojumā.

Šodien 1., 2., 5. un 10. tramvaja maršrutā virzienā uz Imantu, Tapešu ielu un Bišumuižu kustība tiks organizēta pa maršrutu līdz 13.janvāra ielas un Aspazijas bulvāra krustojumam, tālāk pa 13.janvāra ielu, 11.novembra krastmalu un tad pa maršrutu uz galapunktu, savukārt otrā virzienā kustība tiks saglabāta gar Centrāltirgu.

Savukārt no rītdienas 1., 2., 5. un 10. tramvaja kustība abos virzienos tiks organizēta tikai pa 13.janvāra ielu.

Būvdarbi 11.novembra krastmalas un 13.janvāra ielas krustojumā tiek līdzfinansēti no Eiropas Savienības Kohēzijas fonda.

Projektā bez krustojuma pārbūves vēl plānots zemās grīdas tramvaja parametriem pielāgot 7. tramvaja līnijas infrastruktūru posmā no Centrāltirgus ielas līdz galapunktam "Ķengarags" un 5. tramvaja līnijas infrastruktūru posmā no Jūrmalas gatves un Slokas ielas krustojuma līdz galapunktam "Iļģuciems".

Projektā plānots atjaunot četras un izbūvēt vienu apakšstaciju, visas aprīkojot ar elektroiekārtām, ar mērķi nodrošināt atbilstošu jaudas padevi zemās grīdas tramvaja kustības nodrošināšanai.

Kopējās projekta izmaksas plānotas 55,2 miljoni eiro, savukārt Kohēzijas fonda līdzfinansējums ir 85% apmērā no projekta attiecināmajām izmaksām jeb 38,78 miljoni eiro.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!
Uz augšu