Ceturtdienas horoskops: 8. jūnijs

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: unsplash.com

Horoskops ceturtdienai, 8. jūnijam. 

AUNS

Lietišķie kontakti veidosies ļoti ātri un sekmīgi. Jauni projekti, jaunas iespējas. Nekautrējies apspriest finanšu jautājumus. Taču nopelnīto labāk pietaupīt, nevis tērēt.

VĒRSIS

Krietnajam darba darītājam un pacietīgajam arkla vilcējam prātā spurainas domas – gribas pārmaiņas un jaunus izaicinājumus. Vari mērķēt augšup pa karjeras kāpnēm, bet tikai lēnītēm.

DVĪŅI

Jāpievērš uzmanība juridiskām niansēm – vienalga vai runa ir par līgumiem lietišķajā jomā vai par komunāliem jautājumiem. Galvenais, lai visur ir "stipri papīri".

VĒZIS

Svarīgās lietās vairāk paļaujies uz saviem spēkiem, zināšanām un pieredzi, nevis uz citu cilvēku solījumiem. Laba diena radošām nodarbēm un daudz interesantu ideju.

LAUVA

Labi orientēsies lietišķajos jautājumos un sekmīgi risināsi sarunas ar iestādēm vai sadarbības partneriem. Parādīsi savu daudzpusību un spēju neapjukt arī sarežģītās situācijās.

JAUNAVA

Ar vienu kāju darbā, ar otru mājas pienākumos. Izrunājies ar tuviniekiem par ikdienas darbu sadali, lai viss nav uz taviem pleciem. Citādi radīsies spriedze, kas atsauksies arī uz attiecībām.

SVARI

Darbs paņems daudz enerģijas un var nākties darboties vairākos projektos vienlaikus. Parādīsi savas spējas un profesionālajā jomā būsi autoritāte.

SKORPIONS

Rūpīgi izvēlies sadarbības partnerus un pievērs uzmanību finansiālam izdevīgumam. Ir labas iespējas nopelnīt, ja vien pats nepiekritīsi strādāt par grašiem.

STRĒLNIEKS

Ja būsi čakli strādājis, tad arī nopelnīsi - nav jākautrējas runāt par finansēm un prasīt adekvātu atalgojumu. Biznesa cilvēkiem situācijas mainīgas, un stūre jātur rokās cieši.

MEŽĀZIS

Darbs, darbs un vēlreiz darbs. Būsi autoritāte un ar tavu viedokli rēķināsies. Ja esošajā vietā kaut kas neapmierina, tad vari lūkoties pēc cita piedāvājuma. Lai kādi vēji pūš, bez darāmā nepaliksi.

ŪDENSVĪRS

Domas lidojums, kuru citi varbūt nesapratīs. Nebēdā! Radīsies jauni kompanjoni, kas novērtēs un atbalstīs tavas idejas. Ražīga diena jauniem projektiem.

ZIVIS

Šodien var nākties palīdzēt kādam draugam vai kolēģim atrisināt sarežģītu jautājumu, sniegt padomu un atbalstu. Atceries, ka labie darbi parasti atmaksājas dubultā. Ja ne uzreiz, tad vēlāk.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu