S, 30.09.2023.

Svētdienas horoskops: 18. jūnijs

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: Shutterstock

Horoskops svētdienai, 18. jūnijam. 

AUNS

Jūtu gamma mainīga un nepastāvīga. Sirds ilgojas pēc kā skaista, bet grūti noformulēt savas vēlmes. Izstarosi šarmu un seksapīlu, var atklāties kādas slepenas simpātijas.

VĒRSIS

Svarīga finanšu tēma. Izklaidēs jāuzmanās no pārāk lieliem naudas tēriņiem, un nedrīkst jaukt draudzību ar naudas lietām. Vakarā pārskati un saplāno jaunās nedēļas darbus.

DVĪŅI

Dzīve var uzdāvāt iepazīšanos ar jauku cilvēku, kas vēlēsies romantiskas attiecības. Bet, visticamāk, ka mīlas jomā prāts dominēs pār emocijām un vētrainām kaislībām.

VĒZIS

Laba diena saimnieciskām aktivitātēm: vari remontēt māju, pārkārtot interjeru, uzpost un izdaiļot. Veiksies arī tehniskos darbos. Laba sapratne ar bērniem.

LAUVA

Neļaujies pesimismam un dari to, kas uzmundrina. Vajag vairāk dzīvesprieka! Var rasties rūpes saistībā ar pedagoģiskiem jautājumiem. Ļoti svarīgi atklāti un no sirds izrunāties.

JAUNAVA

Dominēs kaislības un vēlmes. Sargies no situācijām, kurās var rasties gribēšana diktēt noteikumus. Labākais ceļš uz kopā būšanu – sapratne un sarunas.

SVARI

Attiecībās valdīs dinamika un trauksmainība. Iespējama pēkšņa iepazīšanās vai negaidītas pārmaiņas. Ļaujies krāsainajam dzīves karuselim, bet ar mēru.

SKORPIONS

Nekrāj sevī īgnumu, nepiktojies un neperini neko klusībā – ja kas sakrājies uz sirds, tad jāizrunājas. Ieklausies, ko saka priekšā intuīcija. Daudzas atbildes atradīsi sevī.

STRĒLNIEKS

Vēlme pēc ģimeniskām attiecībām un kopā būšanas. Ja vēl esi brīvs cilvēks, iespējams, pienācis laiks domāt par ģimenes veidošanu. Romantika un siltas emocijas.

MEŽĀZIS

Mīlestība šodien iet roku rokā ar sadzīviskākiem labumiem, piemēram, izmeklētām pusdienām restorānā vai jahtas izbraucienu. Lieliski pavadīts laiks, saistoša iepazīšanās vai esošo attiecību uzplaukums.

ŪDENSVĪRS

Noskaņojums uz romantikas viļņa. Vēlēsies ar pilnu krūti baudīt vasarauun mīlestību. Daudz kas atkarīgs no tevis paša – vai pratīsi paieties solīti pretī savai laimei.

ZIVIS

Dvēselē sapņainas un romantiskas noskaņas. Ilgosies pēc mīļuma un sirsnības. Iespējams stiprināt un veidot stabilas attiecības. Daudz kas tavās paša rokās.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu