S, 30.09.2023.

23. un 24. augustā īslaicīgi būs slēgta satiksme uz Rīgas HES tilta

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Rīgas HES ūdenskrātuves Ikšķiles aizsargdambis.
Rīgas HES ūdenskrātuves Ikšķiles aizsargdambis. Foto: Evija Trifanova/LETA

Rekonstrukcijas darbu dēļ nākamnedēļ īslaicīgi būs slēgta satiksme uz Rīgas HES tilta, informēja "Latvenergo" pārstāvji.

Satiksmi īslaicīgi slēgs no 23.augustā plkst.20 līdz 24.augusta plkst.8 uz Rīgas HES tilta posmā no Salaspils rotācijas apļa līdz Daugmales rotācijas aplim. Satiksmes dalībniekiem apbraukšanai jāizmanto Dienvidu tilts un Ķeguma HES tilts.

Doles salas un Zirņu salas iedzīvotājiem nokļūšana tiks nodrošināta, saskaņojot kustību ar satiksmes regulētājiem.

Rekonstrukcijas darbu veicējs SIA "Latvijas Energoceltnieks" satiksmes ierobežojumus un izmaiņas ir saskaņojusi ar VSIA "Latvijas Valsts ceļi", kā arī nodrošinās plānoto satiksmes ierobežojuma shēmu un brīdinājuma zīmju izvietošanu.

Vienlaikus AS "Latvenergo" informē, ka projekta "Rīgas HES primāro iekārtu nomaiņa" īstenošanas laikā no 27.maija līdz 31.oktobrim uz Rīgas HES tilta ir ieviesta braucamās daļas sašaurinājums - trīs metru josla katra virzienā - un braukšanas ātruma ierobežojums līdz 30 kilometriem stundā.

Jau ziņots, ka saistībā ar Rīgas HES primāro iekārtu nomaiņu nākamajā nedēļā gaidāmi satiksmes ierobežojumi posmā Vangaži-Rīgas HES.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais