O, 26.09.2023.

Otrdienas horoskops: 5. septembrim

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: unsplash.com

Horoskops otrdienai, 5. septembrim.

AUNS

Ļoti aktīva diena. Ir labs laiks, lai profesionālajā jomā gūtu panākumus. Vari mainīt darbu, rakstīt biznesa plānu, atrast jaunus sadarbības partnerus.

VĒRSIS

Ir vērts pievērsties karjerai vai biznesa attīstības virzieniem, kas pilda bankas kontu. Pastāv iespējas atrast zinošus un uzticamus sadarbības partnerus. Tikai nekārto naudas lietas ar draugiem.

DVĪŅI

Sekmīga diena jaunu kontaktu veidošanai. Ar laipnību atvērsi daudzas durvis, tomēr nepaļaujies pārāk uz citu solījumiem. Pats visu pieskati un pārbaudi.

VĒZIS

Piemērots laiks, lai paplašinātu profesionālo darbošanos, var nākt izdevīgs piedāvājums, kas nesīs peļņu. Vienīgi uzmanīgam un precīzam jābūt, ja ieceres un iespējas saistās ar ārzemju tēmu.

LAUVA

Ļoti spraiga diena. Tikko viena lieta paveikta, tūdaļ jāķeras pie nākamās, un, kad, paceļ acis, tad tai darbu rindai gala neredz. Bruņojies ar pacietību.

JAUNAVA

Prātā rosīsies domas, ka vajadzētu pamēģināt ko jaunu, kaut ko mainīt. Vari meklēt jaunas iespējas, rakstīt projektu un veidot tāmi kādai sen izlolotai idejai.

SVARI

Vēlēsies ar pilnu atdevi doties uz priekšu. Tikai ieklausies citu viedoklī un respektē to, kaut arī pašam gribētos pilnībā un vienpersoniski noteikt spēles noteikumus.

SKORPIONS

Sekmīga diena, lai sakārtotu lietišķos jautājumus: risinātu sarunas iestādēs, bankās vai ar komunālo pakalpojumu sniedzējiem. Ļoti iespējams, ka uzrodas cilvēki, kas piedāvā interesantu sadarbību.

STRĒLNIEKS

Veiksmi nesīs radoša pieeja, nebīsties no eksperimentiem un jauninājumiem profesionālajās lietās. Šajā gadījumā taisnība būs tiem, kuri mēdz teikt: iespējas nerodas tāpat vien, tās jāveido.

MEŽĀZIS

Tā kā esi racionāls un pragmatisks cilvēks, tavs padoms kādam var ļoti noderēt. Tikai nepasniedz to kā absolūtu dzīves patiesību un vienīgo risinājumu. Liela nozīme prasmei diskutēt.

ŪDENSVĪRS

Profesionālajā jomā būs skaidrs ko darīt, kāpēc darīt un kā darīt. Naudas lietās gan nevajadzētu lolot lielus plānus, labāk pa mazumiņam, bet stabili.

ZIVIS

Darbā visas situācijas uztver mierīgi. Ne vienmēr der sakāmvārds, ka strīdos dzimst patiesība. Ja kāds grib, lai villojas, bet tev savi darbi darāmi.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu