O, 26.09.2023.

Trešdienas horoskops: 6. septembris

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: unsplash.com

Horoskops trešdienai, 6. septembrim.

AUNS

Ja kārtojami kādi jautājumi iestādēs, tad rūpīgi sagatavojies, lai vari ļoti argumentēti pamatot savu viedokli. Lietišķās sarunas risināsies gausi, un ātrs rezultāts diez vai būs.

VĒRSIS

Dinamiska diena. Var nākt kādas pārmaiņas profesionālajā jomā. Ja neesi ar to mierā, bet neko nevari ietekmēt, tad labāk paturi viedokli pie sevis. Nav vērts strīdēties un bendēt nervus.

DVĪŅI

Veiksmīgs laiks prezentācijām, sabiedriskiem pasākumiem un jaunu kontaktu veidošanai. Ja nāksi klajā ar labām idejām, iespējams, atradīsies sponsori un atbalstītāji.

VĒZIS

Zināšanas ir bagātība, ko nav iespējams pazaudēt. Ir vērts padomāt par izglītības jautājumiem. Piesakies kursos, meklē noderīgu informāciju, dodies uz pieredzas papildināšanas semināru.

LAUVA

Darbā nemierīgi. Jauni pienākumi un neprognozējamas situācijas. Iespējamas neauglīgas diskusijas. Ja situācija galīgi nav pa prātam, tad jāskata tīmeklī darba piedāvājumi vai jādomā par savu biznesu.

JAUNAVA

Lieliska diena sadarbībai. Ir iespējas satikt uzticamus kompanjonus, un kopīgus projektus gaida lielāka veiksme, nekā tad, ja darbosies individuāli.

SVARI

Jāgādā par saskaņu un saticību gan darbā, gan ģimenē. Neiesaisties svešu problēmu risināšanā un turies tālāk no tiem, kas vēlas vīt intrigu pinekļus. Vakarā vēlamas sportiskas aktivitātes.

SKORPIONS

Lieliskas iespējas realizēt savas ieceres. Izcelsies ar idejām un vēlmi darboties no sirds un ar atdevi. Tas tiks novērtēts gan ar atzinīgu vārdu, gan materiālā izteiksmē.

STRĒLNIEKS

Finansiāli izdevīga būs iesaistīšanās jaunos projektos, taču var pietrūkt kādu iemaņu vai zināšanu. Tad nekavējoties jāķeras pie mācībām. Ātri atradīsi noderīgo.

MEŽĀZIS

Jābūt uzmanīgam gan sadarbības jautājumos, gan naudas lietās. Turi kārtībā rēķinus un netērējies bez vajadzības. Vari risināt sarunas ar finanšu iestādēm.

ŪDENSVĪRS

Labprāt dosi padomus citiem, un cilvēki vēlēsies ar tevi no sirds parunāt. Taču pietiks ar uzklausīšanu – neuzņemies pilnībā atrisināt citu problēmas.

ZIVIS

Pievērsies finanšu lietām, jo ir labas iespējas papildināt ienākumus, iesaistoties jaunos projektos vai uzņemoties kādu papildus darbu. Par nopelnīto palutini sevi.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu