O, 26.09.2023.

Pirmdienas horoskops: 18. septembris

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: Unsplash

Horoskops pirmdienai, 18. septembrim.

AUNS

Koncentrē enerģiju, zināšanas un profesionālās iemaņas jauniem projektiem, lai bankas konts pildās. Jārunā par atalgojumu, jo katra darbība ir izmērāma laika un naudas izteiksmē.

VĒRSIS

Nedēļa sākas ar jauniem plāniem un jaunām idejām – tās birs kā no pārpilnības raga. Spēj tikai izvērtēt, kuras derīgas un kuras vien smilšu piļu vērtībā.

DVĪŅI

Darbā vai biznesā par iedeju trūkumu nevarēsi sūdzēties, un tās tiks novērtētas. Tikai raugies, lai arī kāds labums materiālā izteiksmē. Tavs prāts atvērts jaunai informācijai, tā var izrādīties ļoti noderīga.

VĒZIS

Dinamiska un sarežģīta diena. Ja tev šķiet, ka ar kaut ko nespēj tikt galā, tad nekautrējies lūgt palīdzību kolēģiem vai meklē jaunus sadarbības partnerus.

LAUVA

Neatkarīgi no ieņemamā amata vai statusa, darbā parādīsi savu autoritāri. Tavs padoms būs tieši laikā un vietā, un palīdzēs atrisināt kādu sarežģītu situāciju.

JAUNAVA

Tāda sajūta, ka galva „krakšķ” no domu pārbagātības, un pēkšņi sirds ilgojas pēc kardinālām pārmaiņām un jauniem izaicinājumiem profesionālajā jomā. Sajūta tāda, ka vajag mainīt kaut ko tūdaļ.

SVARI

Tev piemīt dabas dots diplomāta talants un spēja argumentēt viedokli, kas šodien ļoti noderēs. Labi orientēsies lietišķajos jautājumos un sekmīgi risināsi sarunas.

SKORPIONS

Enerģiski ķersies pie jebkura darba un var gadīties, ka jādara pat vairāki vienlaikus. Te lieliski noderēs tavas stratēģa dotības, jo jāpārskata spēles laukums un jāpieņem adekvāti lēmumi.

STRĒLNIEKS

Loģika un analītiskās spējas būs tavi trumpji, kas nekļūdīgi ļaus saskatīt izdevīgumu. Ja ir iespējas, iesaisties jaunos projektos un mērķtiecīgi koncentrējies uz peļņu.

MEŽĀZIS

Kārtojami dažādi nopietni jautājumi. Tas tev padodas un problēmas nesagādā, vienīgi pastiprināta uzmanībā pievēršama juridiskām niansēm.

ŪDENSVĪRS

Tev piemīt talants profesionālajā jomā apjaust un saskatīt lietas, kas aktuālas būs varbūt tikai rīt vai parīt. Jāizmanto iespējas paplašināt darbību, apsvērt jaunus plānus un ķerties pie visa ar vērienu.

ZIVIS

Var rasties vēlme pēc būtiskām pārmaiņām dzīvē. Iespējams, ka visai nekonkrēta: gribas kaut ko mainīt, bet ko un kā? Tad mierīgi viss jāpārdomā un jāizveido darbības plāns nākotnei.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu