T, 27.09.2023.

Otrdienas horoskops: 19. septembris

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: Shutterstock

Horoskops otrdienai, 19. septembrim.

AUNS

Lieliska diena, lai prezentētu savas idejas – kolēģi vai biznesa partneri tās atzīs par labām esam. Pašam būs gandarījums un varēsi sev uzsist uz pleca: "Labi darīts!"

VĒRSIS

Ja situācija profesionālajā jomā tevi neapmierina, tad jāmaina darbs vai jāmeklē jauni sadarbības partneri. Kādam izdevīgi darījumi vai sadarbība iespējama ar ārzemju kompanjoniem.

DVĪŅI

Vari kārtot dažādus lietišķos jautājumus: iestādēs, bankās, ar komunālo pakalpojumu sniedzējiem. Sagatavo pārliecinošus argumentus un sarunās panāksi sev vēlamo rezultātu.

VĒZIS

Ir lielisks laiks, lai izveidotos kāda cieša savienība, kas spēj strādāt pie ambicioziem projektiem un gūt peļņu ilgtermiņā. Uz „ātru naudu” gan neceri, un ikdienas ienākumiem var būt mainīga daba.

LAUVA

Kādam iespējams jauns darba piedāvājums ar lielisku perspektīvu, savukārt biznesa cilvēkiem var nākties pārvērtēt kādu sadarbību – ļoti iespējams, ka jāmaina partneri, jo attīstība sākusi „buksēt”.

JAUNAVA

Vari meklēt karjeras iespējas vai atvēzēties biznesā, bet tikai ar apdomu, jo strauji iesāktie projekti var izčākstēt, kā pavasara sniegs saulītē. Panākumi un peļņa atkarīga no zināšanām.

SVARI

Būs iespējas parādīt savu daudzšķautņainību un spēju neapjukt arī sarežģītās situācijās. Kādam var pavērties spožas karjeras iespējas, bet kādam bizness uzņemt jaunus apgriezienus.

SKORPIONS

Svarīgos projektos rūpīgi izvēlies sadarbības partnerus un pievērs uzmanību finansiālam izdevīgumam. Ja izspēlēsi pareizās kombinācijas, tad uzvara būs tavās rokās.

STRĒLNIEKS

Ja kaut kas nav pa prātam, iespējams, pienācis laiks mainīt darbu, profesiju vai pievērsties privātajam biznesam. Iespējama interese par pavisam jaunām jomām.

MEŽĀZIS

Svarīgās lietās vairāk paļaujies uz saviem spēkiem, zināšanām un pieredzi, nevis uz citu solījumiem. It sevišķi, ja kāds sola „piena upes ķīseļa krastos”.

ŪDENSVĪRS

Veiksmes dieviete labvēlīga tiem, kas neslinko, neplātās un cītīgi strādā. Ja esošā nodarbe ir sevi izsmēlusi – vajag virzīties tālāk! Ir iespējas palielināt ienākumus, labs laiks arī ieguldījumiem.

ZIVIS

Darbā daudz pienākumu, bet papildus neko neuzņemies. Vai arī – tad runā par papildus samaksu. Labam cilvēkam būt ir jauki, bet to kāds var izmantot ļaunprātīgi.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu