Ceturtdienas horoskops: 21. septembris

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: unsplash.com

Horoskops ceturtdienai, 21. septembrim.

AUNS

Ir īstais brīdis ielikt pamatus peļņai nākotnē un pievērsties projektiem, kas dos labumu. Tev ir pieredze, kas var noderēt citiem un arī pašam, kad lemjami sarežģīti jautājumi.

VĒRSIS

Var gadīties neprognozējamas situācijas, kas mazliet izsit no līdzsvara. Taču, ņemot vērā, ka esi pragmatisks cilvēks, ar dažādiem satricinājumiem darbā vai biznesā tiksi galā itin labi.

DVĪŅI

Lieliska diena domubiedru vai sponsoru meklējumiem, prezentācijām. Tikai jābūt uzmanīgam, ja darīšana ar projektiem vai idejām, kur piesaistīta ārzemju tēma. Viss jāpārbauda un jāizvērtē.

VĒZIS

Vajadzēs krietni papūlēties, lai tavas idejas gūtu atbalstu. Ja esi pārliecināts par to lietderību un dzīvotspēju, tad meklē domubiedrus. Komandā ir spēks!

LAUVA

Tev ir savs viedoklis gandrīz visos jautājumos, tomēr vēlams ieklausīties arī kolēģos vai sadarbības partneros. Komandas princips un domu apmaiņa dos labāku rezultātu.

JAUNAVA

Ja vajag iedziļināties un salikt visu pa plauktiņiem, tad Jaunava ar to perfekti prot tikt galā. Zināšanas un pieredze palīdzēs ātri orientēties un atrast pareizāko risinājumu.

SVARI

„Kauns nav nezināt, bet gan – negribēt zināt,” tā tāda vispārēja patiesība. Secināsi, ka pietrūkst kādu iemaņu un aktīvi sērfosi internetā, skatot kursu, semināru un mācību iestāžu piedāvājumus.

SKORPIONS

Profesionālajā jomā iespējamas situācijas, kas prasa tūlītēju risinājumu. Tu esi stratēģiju virtuozs, kas zina, kurā brīdī jādodas uz priekšu un kurā brīdī piebremzēt. Izvedīsi to laivu cauri krācēm.

STRĒLNIEKS

Varbūt vajag pārskatīt pienākumu sarakstu un no kaut kā atteikties, varbūt mainīt darbu vai biznesa modeli. Citādi – pārāk daudz pienākumu, un pārāk liela atbildība.

MEŽĀZIS

Tu neesi radis palikt zaudētājos, taču, cīnoties par taisnību pasaulē, var rasties liels stress un arī darbi iekavēties. Labāk domā par savām interesēm, lūkojies pēc jauniem sasniegumiem.

ŪDENSVĪRS

Šodien visus darbus un tikšanās vēlams plānot ar laika rezervi, jo iespējama bremzēšanās. Taču, virzoties lēnītēm, soli pa solim uz priekšu, vairosi labklājību.

ZIVIS

Var rasties sajūta, ka kolēģi vai darījumu partneri visus savus pienākumus deleģējuši tieši tev. Arī izpalīdzīgam cilvēkam ir savs spēku un pacietības mērs. Mācies pateikt: nē!

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu