2. Sagatavojies treniņam – ierodies ērtā apģērbā un ar pietiekami daudz ūdens!
Dodoties uz sporta klubu, vajadzīgs brīvs un ērts apģērbs: “Tam nav jābūt jaunam treniņtērpam vai pēdējai kolekcijai. Nebūt ne! Tam jābūt apģērbam, kurā ir viegli kustēties. Tās var būt vecās treniņbikses vai vecais T-krekls. Nevajag arī neko samākslot – ja vienmēr patīk nēsāt šortus, tad nevajag vilkt garās, biezās bikses un otrādāk, vai, piemēram, ja vienmēr salst, tad nevajag domāt, ka sporta klubā būs saunas karstums,” uzsver treneris. Ja treniņš notiek iekštelpās, tad uz to obligāti jāierodas tīros maiņas apavos. Tāpat arī līdzi noderēs dvielītis, ko paklāt, piemēram, uz paklājiņa, jo daudzos sporta klubu iekšējās kārtības noteikumos ir minēts, ka dvielītim vienmēr ir jābūt līdzi.
Ūdens – neatņemama treniņa sastāvdaļa, piekodina Kaspars Ozoliņš: “Jāņem līdzi pietiekami daudz ūdens, vēlams vismaz litru, lai veldzētu slāpes, jo nevar iepriekš paredzēt, cik ļoti gribēsies padzerties.” Ja iecerētā nodarbība notiks ārā, tad vajadzētu pasargāt sevi no tiešiem saules stariem, lietojot SPF aizsargkrēmus.
3. Piedalies un iedrošini piedalīties arī citus!
Šis ir tas īstais brīdis, kad draugus un ģimenes locekļus mudināt pievērsties veselīgākam dzīvesveidam, aicinot doties uz treniņu kopā. “Daļai cilvēku ir nepieciešams pamudinājums un atbalsts, ieviešot savā dzīvē pārmaiņas un uzsākot aktīvāku dzīvesveidu. Tādēļ aicinu ikvienu atbalstīt savējos. Pat ja gribas aiziet uz intensīvu nodarbību, bet draugam ir nepieciešama klātbūtne un palīdzīga roka, tad labāk izvēlēties aizdoties kopā ar draugu uz kādu mierīgāku treniņu, savukārt pašam kārtīgi izsportoties pēc tam. Šī ir laba iespēja, lai palīdzētu saviem tuvajiem un mīļajiem.”