Svētdienas horoskops: 24. septembris

CopyLinkedIn Draugiem X
Foto: Shutterstock

Horoskops sestdienai, 24. septembrim.

AUNS

Uzticies savai iekšējai balsij, tā daudz ko pateiks priekšā. Mazliet distancējoties no notikumiem, lietas ieraudzīsi pavisam citā gaismā. Dažādu atklāsmju diena.

VĒRSIS

Šis un tas darāms mājas saimniecībā. Vari sākt remontu, sakopt teritoriju, kā arī apciemot tuvākus un tālākus radiniekus. Dziļas pārdomas par privāto dzīvi. Ja šobrīd esi viens, jūtas var saviļņot kāda īpaša tikšanās.

DVĪŅI

Var rasties vēlēšanās kaut ko mainīt mājas vidē. Ieplāno kādus lielākus darbus, tikai tiem rūpīgi sagatavojies. Ja saskaries ar problēmām, droši vērsies pēc palīdzības pie draugiem.

VĒZIS

Paredzami nopietni mājas darbi un ģimenes pienākumi. Mīļie radiņi gribēs dzirdēt tavu viedokli visdažādākajos jautājumos. Attiecību jomā pārdomu un vērtēšanas laiks.

LAUVA

Svarīgi saimnieciskie pienākumi, dalies tajos ar mājiniekiem. Privātajā jomā dzīve var uzdāvāt jaukus brīžus un romantiskus piedzīvojumus. Būsi šarmants un pievilcīgs, un cilvēki neslēps simpātijas.

JAUNAVA

Mājās var nākties risināt pedagoģiskus jautājumus. Ieklausies bērnu vēlmēs un respektē viņu ieceres. Svarīgākais – izpratne un iedziļināšanās. Atvasītes arī tev var kaut ko iemācīt.

SVARI

Liela nozīme attiecību jomai. Turēsies kopā ar savu otro pusīti cieši, jo cieši. Sadzīvošana laba – kā cimdam ar roku. Brīvajiem ļaudīm dzīvē var uzplaukt krāšņas jūtas.

SKORPIONS

Kaut arī bieži vien citi nāk pie tevis pēc padoma, arī pašam reizumis vajadzīga stiprā pleca sajūta līdzās. Tagad ir īstais laiks attiecības veidot uz stabiliem pamatiem un padarīt tās ciešākas.

STRĒLNIEKS

Aktīva komunikācija ar radiniekiem un saimniecības sakārtošana, taču nav piemērots laiks tehniskiem darbiem. Brīvajiem ļaudīm sirdi sildīs klusa mīlestība. Pasper solīti pretī savai laimei.

MEŽĀZIS

Piemērots laiks mājokļa remontam un labiekārtošanai, dārza darbiem un eksperimentiem virtuvē. Brīvajiem ļaudīm iepazīšanās nesīs līdzi piedzīvojumus, kas paliks atmiņā.

ŪDENSVĪRS

Iesaisti savējos mājas un dārza sakopšanā un pēc tam sarīko nelielu ģimenes ballīti ar grilu un atspirdzinošiem kokteiļiem. Sirdslietās būsi atvērts, un pilns pozitīvu emociju.

ZIVIS

Sirsnība un siltas jūtas saviļņos dvēseli. Sapratīsies ar mīļoto no pus vārda. Kopā pavadītie brīži piepildīs un uzlādēs ar pozitīvismu. Būtu jauki doties izbraucienā pie dabas.

KomentāriCopyLinkedIn Draugiem X

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu