Otrdienas horoskops: 26. septembris

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: Unsplash

Horoskops otrdienai, 26. septembrim.

AUNS

Viegli atradīsi kopēju valodu teju vai ar ikvienu – par profesionālām, sadzīviskām vai globāli filozofiskām tēmām. Laba diena jaunu kontaktu veidošanai.

VĒRSIS

Ja iepriekš tu pats sevi un citi tevi ir pazinuši, kā mazliet konservatīvu ideju un tradicionālu metožu aizstāvi, tad patlaban interesēs viss novatoriskais. Vajag jaunus izaicinājumus.

DVĪŅI

Tev patīk būt kustībā un informācijas plūsmā - tā ir tava stihija, bet šodien ļoti jāizvērtē, ko runā un kādās aktivitātēs iesaisties. Var gadīties, ka viss nav tā, kā izskatās.

VĒZIS

Tev patīk stabilitāte un prognozējamība, un negaidīti pavērsieni darba vai finanšu jomā var radīt satraukumu. Vajag apgūt ko jaunu, jo zināšanas ir vērtība, kas nezūd, lai kādi vēji pūš.

LAUVA

Redzesloka un apvāršņu paplašināšanas diena. Kādam var izveidoties sekmīga sadarbība caur ārzemju tēmu – jauna partnerība, darbs firmā ar ārzemju kapitālu u.tml.

JAUNAVA

Jāpievērš uzmanība finansēm. Labam būt ir labi, bet katram darbam sava cena. Patlaban peļņas jautājumiem jāpieiet ļoti aktīvi, jo ir iespējas ainu bankas kontā padarīt vēl tīkamāku.

SVARI

Iespējams jauns darba vai biznesa piedāvājums, bet izvērtē to rūpīgi – savu augsto latiņu nevajag nolaist. Tāpat arī runā par atalgojumu un nenovērtē savus talantus pārāk zemu.

SKORPIONS

Ar prieku pievērsīsies mācībām – ir radusies interese par jaunām tēmām: tehnoloģijām, svešvalodām, hobiju kursiem. Izglītošanās nes gaismu prātam, un tās nekad nevar būt par daudz.

STRĒLNIEKS

Daudz jaunu ideju. Savs labums arī finanšu jomā – iespējas nopelnīt vairāk nekā līdz šim. Ja darbs vai kāds projekts saistās ar ārzemju tēmu, tad jāpievērš uzmanība juridiskām niansēm.

MEŽĀZIS

Saki, ko domā, bet centies izvairīties no destruktīviem konfliktiem. Turklāt svarīga forma, kādā tu komunicē. Kāds tavus izteikumus var uztvert ļoti personiski.

ŪDENSVĪRS

Mēdz teikt, ka viss jaunais ir labi aizmirsts vecais, un varbūt tā arī ir tiesa. Taču – lai kā arī būtu, tavas ieceres tiks novērtētas. Tikai neatdod tās kādam par baltu velti.

ZIVIS

Vajadzētu pierakstīt idejas, kas pavisam negaidot var ienākt prātā atpūtas brīžos, ejot pa ielu vai braucot transportā. Gan pienāks laiks, kad tās būs zelta vērtē.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu