Krievija parāda Melnās jūras flotes komandieri dienu pēc ziņām par viņa nāvi

TVNET/BBC
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 23
Foto: Ekrānuzņēmums no video

Krievijas Aizsardzības ministrija publicējusi videokonferences ierakstu, kurā piedalās Melnās jūras karaflotes komandieris admirālis Viktors Sokolovs, lai gan Kijiva pirmdien paziņoja par viņa nāvi.

Krievijas Aizsardzības ministrija apgalvo, ka videokonference ar Krievijas aizsardzības ministru Sergeju Šoigu notikusi otrdien.

Pagājušās nedēļas raķešu triecienā Krievijas Melnās jūras karaflotes štābam Sevastopolē nogalināti 34 krievu virsnieki, ieskaitot Melnās jūras karaflotes komandieri admirāli Viktoru Sokolovu, pirmdien paziņoja Ukrainas armijas speciālo operāciju spēki.

"Pēc trāpījuma Melnās jūras flotes štābam gāja bojā 34 virsnieki, tajā skaitā Krievijas Melnās jūras flotes komandieris admirālis Viktors Sokolovs. Vēl 105 krievi tika ievainoti. Štāba ēku nav iespējams atjaunot," teikts spēku paziņojumā.

Pēc video publiskošanas Ukraina paziņojusi, ka "pārskata" ziņojumus, vēsta raidorganizācija BBC.

Ukrainas jaunais aizsardzības ministrs Rustems Umerovs intervijā raidorganizācijai CNN norādīja, ka tās būtu "labas ziņas ikvienam", ja Sokolovs būtu miris.

Sociālo tīklu lietotāji vērsuši uzmanību, ka Sokolovs video nerunā un tikpat kā nepakustas, kā arī viņš atbalstījies pret netipiski augstu atzveltni, kas apvilkta ar baltu audumu.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 23

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais