Ministri stiprinās veselības un aizsardzības nozaru sadarbību

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Aizsardzības ministrs Andris Sprūds piedalās preses konferencē pēc tikšanās ar Vācijas aizsardzības ministru Aizsardzības ministrijā.
Aizsardzības ministrs Andris Sprūds piedalās preses konferencē pēc tikšanās ar Vācijas aizsardzības ministru Aizsardzības ministrijā. Foto: Edijs Pālens/LETA

Veselības ministrs Hosams Abu Meri (JV) un aizsardzības ministrs Andris Sprūds (P) izteikuši priekšlikumu veidot darba grupu pārdomātas sistēmas izveidei, pēc abu ministru tikšanās informēja Veselības ministrija.

Tikšanās laikā ministri pārrunāja nozaru esošo sadarbību militārās medicīnas jomā, kā arī sadarbības stiprināšanu gan militārās medicīnas izglītības, gan koordinācijas un infrastruktūras izveides jomā.

Gan Covid- 19 pandēmijas pieredze, gan ģeopolitiskā situācija pēc Krievijas iebrukumā Ukrainai ir apliecinājums, ka arī Latvijai ir jābūt spējīgai reaģēt krīzes situācijās.

Ir nepieciešams pilnveidot reaģēšanas spējas, piemēram, dažādu katastrofu vai avāriju gadījumos, kas saistāmas ar lielu cietušo cilvēku skaitu.

Ministri bija vienisprātis par nozaru sadarbības lomu un izteica priekšlikumu veidot darba grupu pārdomātas sistēmas izveidei.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais