Piektdienas horoskops: 29. septembris

CopyLinkedIn Draugiem X
Foto: Unsplash

Horoskops piektdienai, 29. septembrim.

AUNS

Dažbrīd var būt apcerīgums un gremdēšanās sevī, taču ar to aizrauties pārāk nevajadzētu. Vakarā pārliecināsies par to, ka savējie ir atbalsts un kopības sajūtā ir spēks.

VĒRSIS

Var rasties vēlme pēc pārmaiņām un dažādas pārdomas par dzīvi. Esi atvērts sadarbībai un uzklausi citu cilvēku viedokļus. Tāpat arī jāgādā par saticību ģimenē.

DVĪŅI

Vajag ievērot veselīgu dzīves režīmu un uzņemt arī kādu vitamīnu devu. Jaukus brīžus dāvās tikšanās ar mīļoto cilvēku, un romantiskas noskaņas sildīs sirdi.

VĒZIS

Sabiedriskās aktivitātes sitīs augstu vilni, tevi aicinās iesaistīties dažādos pasākumos. Vari piedalīties organizēšanā vai būt vienkārši viesis – viss iedvesmos un uzlādēs ar enerģiju.

LAUVA

Darbā iespējamas pārmaiņas. Raugies, kādu labumu no situācijas vari iegūt. Zināsi padomu dažādās situācijās, būs viedas atziņas un noderēs iepriekš uzkrātā pieredze.

JAUNAVA

Saplāno darāmo un nerosies tikai tāpēc, ka kaut kas ir jādara. Darbā īpaši panākumi nav gaidāmi, tāpēc labāk pievērsties privātajai dzīvei.

SVARI

Darbs būs pirmajā vietā, tas paņems iedvesmu un no veiksmēm vai neveiksmēm atkarīgs garastāvoklis. Ja kaut kas neiet, tad situācija jāmaina. Ir vērts izskatīt jaunas iespējas un piedāvājumus.

SKORPIONS

Sargies no stresa un neko neuzsāc steigā. Pievērs uzmanību naudas lietām: vai viss kārtībā ar bankas kontā ienākošajiem maksājumiem. Tāpat arī savlaicīgi apmaksā rēķinus.

STRĒLNIEKS

Garastāvoklis optimistisks. Katra diena krāsaina, katra diena nes kaut ko jaunu. Un šodienai ir īpaša aura. Būs daudz ideju un laba saprašanās ar cilvēkiem, kuri iepriekš bijuši oponentos.

MEŽĀZIS

Darba lietās var izveidoties situācija, ka pēkšņi pietrūkst zināšanu, lai atrisinātu to vai citu jautājumu. Droši konsultējies ar kolēģiem vai meklē vajadzīgo informāciju tīmeklī.

ŪDENSVĪRS

Neiesaisties strīdos ar kolēģiem un nesatraucies par to, ko nevari ietekmēt. Vajadzētu darbus beigt ātrāk un atpūsties omulīgā kompānijā. Ielūdz vakariņās radus un mīļus draugus.

ZIVIS

Iesaistīšanās sabiedriskajā dzīvē ļaus satikties ar īstajiem cilvēkiem un izveidot jaunus lietišķos kontaktus. Savukārt privātajā dzīvē ilgas pēc patiesām jūtām. Laiks romantikai.

KomentāriCopyLinkedIn Draugiem X
Redaktors iesaka
Nepalaid garām!
Uz augšu