Foto ⟩ Policija aizturējusi par apšaudes sarīkošanu Roterdamā aizdomās turamo

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 1
Foto: AFP/SCANPIX

Pēc diviem apšaudes uzbrukumiem Universitātes slimnīcā un kādā dzīvoklī Roterdamā, kuros tika nogalināti divi cilvēki, policija ir arestējusi aizdomās turamo. Nīderlandes ostas pilsētas policija paziņoja, ka tas bija 32 gadus vecs vīrietis no Roterdamas. Viņš tika arestēts uz helikoptera platformas pie Universitātes slimnīcas.

Par ievainoto stāvokli joprojām nav oficiālu ziņu. Tomēr mediji ziņoja, ka dzīvoklī gājis bojā viens cilvēks. Vēlāk gan ziņots, ka upuri ir divi, un viņi abi nogalināti slimnīcā. Pēc preses pārstāvja teiktā, policija pieļauj, ka par abiem incidentiem atbildīgs ir viens un tas pats cilvēks.

Iepriekš tika ziņots, ka Roterdamā nezināms vīrietis divās dažādās vietās sašāvis cilvēkus. Attiecīgi šāvieni tika raidīti kādā dzīvoklī un slimnīcā. Uzbrucējs bija ģērbies militārā apģērbā un sākotnēji viņam izdevās aizbēgt. 

"Vispirms notika apšaude ceturtajā stāvā. Tika raidīti četri vai pieci šāvieni. Pēc tam mācību centrā tika iemests Molotova kokteilis,"

medijam "RTL Nieuws" sacīja viens medicīnas students.

Drāma sākās neilgi pēc plkst.14 pēc vietējā laika, kad kādā mājā netālu no slimnīcas atskanēja šāvieni, un vēlāk tur izcēlās ugunsgrēks. Šajā uzbrukumā viens cilvēks tika ievainots.

Tālāk šāvējs devās uz slimnīcu, kur atskanēja šāvieni un izcēlās liels ugunsgrēks, kas vēlāk tika apdzēsts.

Sākotnēji tika ziņots par šāvieniem kādā dzīvoklī pilsētas rietumos. Pēc tam dzīvoklī izcēlās ugunsgrēks. Nedaudz vēlāk notikusi apšaude Erasmus slimnīcas lekciju zālē - aptuveni 1,5 kilometru attālumā no dzīvokļa. Kāds slimnīcas darbinieks sociālās saziņas vietnē "X" ievietoja arī video, kurā redzams liels ugunsgrēks klīnikā. Bruņotas policistu vienības pārmeklēja slimnīcu.

Roterdamā bieži notiek apšaudes, ko parasti skaidro ar konkurējošu narkotiku bandu savstarpēju rēķinu kārtošanu.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 1

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais