Sv, 3.12.2023.

Tavi trumpji jeb ar ko tu piesaisti pretējo dzimumu?

Egoiste
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: Shutterstock

Izsmalcinātība, sievišķība, flirts un šarms ir tikai dažas no īpašībām, kuras vīrieši pamana un novērtē sievietēs. Uzzini, kuras, vīriešuprāt, ir pievilcīgākās Zodiaka zīmju pārstāves, vēsta portāls "InStyle". 

Zivis

Sievišķība, juteklība, ievainojamība - Zivis vīriešos izraisa dabisku vēlmi viņas aizsargāt, darīt kaut ko labu. Sievietes, kas dzimušas šai zīmē, bieži dod vīriešiem tiesības pieņemt lēmumus. Kautrīgums, kas piemīt daudzām Zivīm, papildina viņu šarmu, pārsteidz un mudina.

Dvīņi

Dvīņu šarms ir balstīts ne tikai uz viņu savaldību. Šīs zīmes pārstāvji vienmēr ir jauki pret citiem, dažreiz pat pieticīgi, taču tas viss neliedz vīriešiem sajust viļņus, ko izstaro Dvīņu sievietes. Attālums ir tas, kas piesaista pretējo dzimumu, un Dvīņi šajā ziņā ir īsti profesionāļi. Turēt vīrieti pa gabalu ir Dvīņu dabā.

Mežāzis

Ļoti jutekliska, Mežāža sieviete ir vienaldzīga pret koķetēšanu, ņemot vērā visu virspusējo un neinteresanto. Mežāži meklē patiesu mīlestību un nevēlas tikt apmainīti pret muļķībām. Šis iekšējais fokuss viņus padara pievilcīgākus - vīrieši to novērtē. Mežāzi spēj maldināt tēlota mīlestība. Sievietēm, kas dzimušas zem šīs zīmes, ir skaidrs prāts un brīnišķīga intuīcija.

Vēzis

Rezervēta izskata Vēža sieviete patiesībā ir īsta uguns. Vai drīzāk ugunsgrēks. Mīlestībā Vēži iet līdz galam, notraušot šķēršļus savā ceļā, ieskaitot konkurentus un nevajadzīgus viņas vīrieša draugus. Vīrieši izjūt šāda veida draudus Vēža pat agrīnā iepazīšanas stadijā, un tas daudzus neaptur, bet, gluži pretēji, pievelk.

Svari

Svariem patīk atrasties uzmanības centrā, un tas ir pamatoti - viņas kā neviens cits ir prasmīgas pavedināšanas jautājumā. Svari vienkārši ir jāapbrīno un jāmīl.  Pat sekss daudziem šīs zīmes pārstāvjiem nav tik nepieciešams kā flirts.  

Lauva

Nepieejama, dažreiz augstprātīga, ar noslieci uz teatrāliem efektiem - Lauva, ieintriģē kādu jau pirmajā tikšanās reizē. Lauvas gadījumā darbojas princips "pretstati piesaista". Tas nozīmē, ka vīrietis ar humoru spēs iekarot šo sievieti un padarīt viņu piezemētāku, bet tie, kas Lauvas patosu uztver nopietni, ātri tiks pārmesti pāri bortam.

Jaunava

Šī zīme ir pazīstama ar savu pozitīvo izturēšanos un apdomību. Jaunavas mēdz būt gudras, atvērtas, tāpēc no tām nav jāgaida standarta pavedināšanas metodes. Saprāts, kas papildina spēju sevi interesantā veidā parādīt, rada spēcīgu iespaidu, un tas galvenokārt attiecas uz vīriešiem, kuri kaut ko saprot dzīvē.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs ir zīme ar attīstītu iztēli, kurai tomēr reti tiek piešķirta dzīvība. Lai pilnībā atklātu sevi, Ūdensvīra sievietei ir nepieciešams vīrietis, kuram viņa bez ierunām uzticēs sevi. Tajā pašā laikā ir ļoti daudz cilvēku, kas vēlas atrasties viņai blakus: Ūdensvīra pievilcība ir daudznozīmīga, un, lai izkustu, vīrietim vienkārši jāpaskatās šai sievietei acīs.

Skorpions

Skorpiona aukstums ir tikai ārējs,  šai zīmē dzimušas sievietes iekšienē vārās neticamas kaislības. Viņas magnētisms un patstāvīgums rada nopietnas sekas vīriešiem. Tomēr vīrieši vēlas uzņemties risku par iespēju atrasties viņai blakus. Gudrs cilvēks ātri sapratīs, ka šeit izvēlas nevis viņš, bet gan viņu, un kā viņš izturēsies tālāk - vai paliks, vai aizbēgs neatskatoties - nav zināms. Parasti tikai daži cilvēki spēj atbrīvoties no Skorpiona burvestības, viņas ir pārāk spēcīgas.

Strēlnieks

Būdami zīme, kas pakļauta Uguns elementa ietekmei, Strēlnieki, tāpat kā Auni, izceļas ar aizraušanos, un viņiem ir arī tieksme uz piedzīvojumiem. Viņu seksualitāte ir noteikts darbs pie sevis, viņu pašu priekšrocību un trūkumu sekas. Strēlniekam noteikti nebūs garlaicīgi, taču šeit jautājums ir atšķirīgs - partneriem būs jācenšas nenodarboties ar Strēlnieci. Vīriešiem (tomēr ne visiem) patīk šāda veida neparedzamība, tas uztur viņus labā formā.

Vērsis

Viņi zina, kā sevi pasniegt, viņi vienmēr ir pārliecināti par savu neatvairāmību, ir asprātīgi, viņi viegli pielāgojas savam partnerim, ja viņiem tas ir nepieciešams. Viņu seksualitāte ir acīmredzama, ir ārkārtīgi grūti pretoties Vērša šarmam. Vienīgā Vērša zīmes sieviešu problēma ir nespēja būt vājai blakus vīrietim: viņas ir pieradušas visu atrisināt pašas, un tas dažreiz ar tām izspēlē nežēlīgu joku, atstājot viņas vienatnē nepareizajā brīdī.

Auns

Sievietes, kas dzimušas šai zīmē, ir ļoti jutekliskas, viņas ir lieliskas seksa entuziastes. Gultā viņas uzvedas atklāti, domā par sevi, tāpēc nekad neko neattēlo partnera iedomības labad. Turklāt Auns mīl daudzveidību un eksperimentus, viņas ir gatavas uzņemties iniciatīvu. Tomēr viņu greizsirdība vēl nenozīmē pieejamību un izsmalcinātību attiecībās - Auna sieviete tuvinās, tikai visu rūpīgi pārdomājot.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu