Ceturtdienas horoskops: 5. oktobris

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: unsplash.com

Horoskops ceturtdienai, 5. oktobrim.

AUNS

Neuzticies padomdevējiem - šoreiz labāk visu apsvērt vienatnē. Nedrīkst ļaut vaļu emocijām, it īpaši, ja tās ir ar mīnusa zīmi. Pareizo izvēli izdarīt palīdzēs iepriekš iegūtā pieredze.

VĒRSIS

Profesionālās lietas prasīs spēkus, un garastāvoklis lielā mērā atkarīgs no iznākuma. Nenes darba problēmas līdzi uz mājām, jo ģimene vēlas tevi redzēt mierīgu un optimistisku.

DVĪŅI

Diena skries kā ar vēja spārniem, un būs grūti saprast – kur tas laiks paliek?! Mēģini paspēt visu, kas plānots, jo pastāv iespējas izcelties darbā un uzlabot finanšu stāvokli.

VĒZIS

Cilvēki novērtēs tavas idejas, un var nākt kāds interesants karjeras vai biznesa piedāvājums. Kreativitāte un domas lidojums – tieši tas šobrīd nepieciešams. Pat tad, ja darbojies lietišķā vai eksaktā jomā.

LAUVA

Gribas sēdēt un apcerīgi vērties ārā pa logu… Tomēr darbu vai biznesu neatstāj otrajā plānā. Pavisam negaidīti var pavērties kādas jaunas durvis un rasties iespēja iesaistīties interesantā projektā.

JAUNAVA

"Dusmas bojā skaistumu…" senāk teica vecmāmiņas. Ja darbā rodas kādi kaitinoši apstākļi, mēģini tomēr situāciju atrisināt ar smaidu un pozitīvu pieeju.

SVARI

"Kauns nav nezināt, bet gan – negribēt zināt," tā tāda vispārēja patiesība. Secināsi, ka pietrūkst kādu iemaņu un aktīvi sērfosi internetā, skatot kursu, semināru un mācību iestāžu piedāvājumus.

SKORPIONS

Laba intuīcija. Pašam liksies, ka redzi cilvēkus, viņu nolūkus un situācijas kā zem lupas. Dažu brīdi tas kaitinās, bet patiesībā būs ļoti noderīgi. Ātri tiksi skaidrībā, kas kuram padomā.

STRĒLNIEKS

Darbā esi uzmanīgs un nedari vairākas lietas vienlaikus, var rasties kļūmes. Jebkurai situācijai pieej radoši, arī tad, ja darbs ar skaitļiem vai tehniku. Jaunas idejas – tās ir jaunas iespējas.

MEŽĀZIS

Īpaši svarīga profesionālā joma un karjeras virzība. Var nākt interesants un vilinošs piedāvājums, bet noteikti jāizvērtē arī finansiālais guvums. Kā mēdz teikt: katrai naudai ir sava cena.

ŪDENSVĪRS

Svarīgās lietās paļaujies uz intuīciju, tā palīdzēs tikt skaidrībā, kas ir kas. Jābūt uzmanīgam izteikumos – formulē domas precīzi un lakoniski, lai kāds nepārprot tevis sacīto.

ZIVIS

Daudz emociju un ideju. Diena uz radošā pacēluma viļņa un tu ar savu aizrautību iedvesmosi citus. Taču vēlams uzklausīt arī līdzcilvēku domas, tajās noteikti ir kas vieds un noderīgs. 

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu