Ceturtdienas horoskops: 16. novembris

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: Unsplash

Horoskops ceturtdienai, 16. novembrim.

AUNS

Plāni var kavēties. Pret kalnu akmeni velt nevajag - kas buksē, tas jāatliek. Varbūt darba jomā kaut kas jāmaina, varbūt jārunā par algas pielikumu.

VĒRSIS

Dažkārt spīts ir laba lieta, bet ne vienmēr. Idejas tev interesantas, bet nepieciešamas nelielas korekcijas un skats no malas, tāpēc ieklausies kolēģos un draugos.

DVĪŅI

Iedvesmosi kolēģus un sadarbības partnerus. Ātri sarunāsi, ātri risināsi problēmas. Citiem šķitīs, ka tev viss iet kā pa diedziņu, bet viņi jau neredz, ko tas no tevis prasa.

VĒZIS

Neļaujies dvēseles skumjām, un neskaties pagātnē. Darbā vai biznesā var pavērties jauni plašumi. Ja mājās nemierīgi un kaut kas nav pa prātam, tad jāizrunājas.

LAUVA

Lai arī kurā jomā strādā un kāds darba režīms, ļoti noderētu kursi par biznesa un lietišķām tēmām. Kādam var izveidoties interesanta sadarbība ar ārzemēm.

JAUNAVA

Diezgan grūti uzklausīt un pieņemt citādi domājošo viedokli. Būs jāiztur pārbaude: palikt lepnā vientulībā ar saviem principiem vai mazliet piekāpties un darboties komandā.

SVARI

Tu proti sarunāties ar cilvēkiem un atstāt patīkamu iespaidu - tie ir tavi bonusi, lai atrisinātu visdažādākās situācijas. Un to šodien nebūs mazums.

SKORPIONS

Svarīgi finanšu jautājumi - jāskatās vai tavs darbs tiek atbilstoši novērtēts. Dažiem ļoti sekmīga ārzemju tēma: kādam lietišķā, kādam privātā jomā.

STRĒLNIEKS

Dzīve ir lieliska! Daudz ideju un daudz iespēju! Jāķeras pie darba un jārealizē plāni, kas sen jau padomā. Tikai nebūtu vēlams parakstīt līgumus, tam nav labvēlīgs laiks.

MEŽĀZIS

Tevi pavadīs cilvēku simpātijas un ar savu pozitīvo attieksmi iedvesmosi kolēģus vai darījumu partnerus. Lai arī kā iet lietišķajā jomā, neatstāj novārtā sirdslietas.

ŪDENSVĪRS

Sadarbībā var rasties kādas saspringtas, neparedzētas situācijas. Varbūt jāļauj notikumiem ritēt savu gaitu. Dzīve var uzdāvāt brīnišķīgus romantiskus piedzīvojumus.

ZIVIS

Ja kāds lūdz palīdzību, esi pretimnākošs, bet nepieļauj, lai citi pārāk izmanto tavu labvēlību. Enerģija vajadzīga pašam, jo darbā iespējami jauni pienākumi.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu