Valsts svētku horoskops: 18. novembris

Egoiste
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: Shutterstock

Uzzini, ko tev nesīs 18. novembris!

AUNS

Daudz enerģijas un vēlme aktīvi darboties. Ja iespējams, dodies ceļojumā. Ja ne – tad apmeklē valsts jubilejas vai izklaides pasākumus vai aicini draugus uz mājas ballīti.

VĒRSIS

Pēc aktīvās darba nedēļas vēlēsies no sirds paslinkot – izgulēties, laiskoties, pasūtīt maltītes ar piegādi un nedomāt par sadzīves rūpēm. Apcerīgs noskaņojums sirdslietās.

DVĪŅI

Privātajā dzīvē daudz tīkamu emociju, mīļums un dvēseles siltums. Brīvajiem ļaudīm kāda dzirkstelīte koķetā acu skatā var sasildīt sirdi. Iedvesmojoša diena.

VĒZIS

Valsts svētu noskaņās klāsi mielasta galdu un aicināsi ciemos savējos - patriotisks un pacilāts garastāvoklis. Attiecību jomā dzirkstošas emocijas.

LAUVA

Privātajā dzīvē iespējami aizraujoši piedzīvojumi, kas sagroza prātu un neiziet no atmiņas. Turpinājums un attīstība atkarīga no tevis. Jāpieņem kāds svarīgs lēmums.

JAUNAVA

Valsts svētku noskaņa. Labprāt saimniekosi, uzposīsi mājokli, būs sirsnīgas rūpes par saviem mīļajiem. Ja esi viens, bez sirdsāķīša, tad jāpadomā – kāpēc?

SVARI

Rīta pusē saimnieciskie pienākumi - jāsakārto māja, jāparosās virtuvē. Ir valsts dzimšanas diena, un tas radīs pacilātas noskaņas. Ar prieku klāsi svētku galdu un uzņemsi ciemiņus.

SKORPIONS

Kamēr citi atzīmē valsts dzimšanas dienu, tev prātā citas domas: karjera, bizness un vēlme iemācīties ko jaunu. Privātajā dzīvē iespējami strīdiņi, taču ar labiem vārdiem visu atrisināsi.

STRĒLNIEKS

Možs noskaņojums un svarīgas sabiedriskās aktivitātes: jestra ballīte ar draugiem vai valsts svētku pasākumu apmeklējums. Sirdslietās - pārdomu brīdis.

MEŽĀZIS

Nesteidzīgs dienas ritms: kāds ļaus izpausties kulināra talantam, kāds ķersies pie amatniecības vai rokdarbiem. Mājās sirsnīga un ģimeniska atmosfēra.

ŪDENSVĪRS

Šodien jāķeras pie mājas darbiem, kas darba nedēļā palikuši nedarīti. Varbūt pat jārīko talka ar mielastu vai vēli rudenīgu dārza pikniku noslēgumā.

ZIVIS

Burvīga diena, lai satiktos ar mīļoto un dotos dažādos piedzīvojumos. Savukārt ģimenes cilvēkiem sirsnīga kopā būšana. Apmeklē valsts svētku pasākumus.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu