Miera ielā tramvaju satiksmi bloķējošais spēkrats evakuēts; sodi piemēroti piecām nepareizi novietotām mašīnām (3)

TVNET
CopyLinkedIn Draugiem X
Tramvajs. Ilustratīvs attēls.
Tramvajs. Ilustratīvs attēls. Foto: Paula Čurkste/LETA

Rīgas pašvaldības policija atgādina, ka, novietojot savu transportlīdzekli tramvaja sliežu tuvumā, ir jāpārliecinās, ka tas netraucēs satiksmi. Šodien uz Miera ielu Rīgas pašvaldības policija saņēmusi jau četrus izsaukumus par piecām nepareizi novietotām automašīnām, kuru dēļ tikusi bloķēta tramvaju kustība.

Par pārkāpumu visām automašīnām tika piemēroti sodi. Viena automašīna tika evakuēta, taču pārējos gadījumos spēkratu īpašnieki paši ieradās notikuma vietā un pārvietoja tos. Šādos gadījumos policija ir tiesīga evakuēt traucējošās automašīnas, taču vienmēr meklē ātrāko veidu, kā atjaunot transporta kustību.

"Atgādinām, ka sods par automašīnu novietošanu uz tramvaja sliežu klātnes ir 40 eiro, tomēr tās nav vienīgās izmaksas, ar ko jārēķinās pārkāpējiem - evakuācijas gadījumā ir jāsedz evakuācijas un automašīnas uzglabāšanas izmaksas, kā arī var nākties par pārkāpumu atbildēt civiltiesiski, proti segt uzņēmumam Rīgas satiksme radītos zaudējumus," uzsver policija.

Policija atgādina, ka tramvajs netraucēti var tikt garām ielu malās novietotajām automašīnām tad, ja starp tām un sliežu klātni ir vismaz viens metrs.

Komentāri (3)CopyLinkedIn Draugiem X
Nepalaid garām!
Uz augšu