Jaunnedēļ Rīgā sniega izvešanas laikā būs īslaicīgi auto novietošanas ierobežojumi

TVNET/LETA
CopyLinkedIn Draugiem X
Satiksme. Ilustratīvs attēls
Satiksme. Ilustratīvs attēls Foto: Evija Trifanova/LETA

Rīgā sniega tīrīšanas laikā plāno ieviest īslaicīgus automašīnu novietošanas ierobežojumus, informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.

Apstāšanās un stāvēšanas aizliegumus plānots ieviest, lai varētu nodrošināt efektīvāku ziemas dienestu darbu un sniega tīrīšanu vietās, kur parasti stāvēšanai novietotas automašīnas.

Pirmdien,11.decembrī, četrās Rīgas ielās uzstādīs informatīvos plakātus ar lūgumu nenovietot automašīnas stāvēšanai. Savukārt otrdien, 12.decembrī, uzstādīs ceļa zīmes "Apstāties aizliegts" ar papildu ceļa zīmēm par automašīnu evakuēšanu, kad zīmju darbība arī stāsies spēkā. Pēc tam tiks veikti pilnvērtīgi ielas tīrīšanas darbi, savukārt ierobežojumu atcels pēc to pabeigšanas.

No otrdienas, 12.decembra, automašīnu novietošanas ierobežojumu būs spēka Artilērijas ielas posmā no Aleksandra Čaka ielas līdz Krāsotāju ielai vienā ielas pusē, Narvas ielā, Nometņu ielas posmā no Slokas ielas līdz Lapu ielai ielas labajā pusē, Sesku ielas posmā no Zebiekstes ielas līdz Ilūkstes ielai, virzienā uz Ilūkstes ielu ielas labajā pusē.

Pašvaldība aicina automašīnu īpašniekus ievērot uzstādītās ceļazīmes un pārvietot automašīnas.

KomentāriCopyLinkedIn Draugiem X
Nepalaid garām!
Uz augšu