Noskaties ⟩ Cik latvietim izmaksā dalība Dakāras rallijā?

TVNET Auto
CopyLinkedIn Draugiem X
Foto: "Ātruma cilts"

Portāls TVNET kopā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko raidījuma "Ātruma cilts" sēriju. Tajā viesojas Viesturs Kundziņš, Matiasa Ekstroma menedžeris, kurš šī gada sākumā meties vienā no lielākajiem piedzīvojumiem benzīngalvas mūžā – viņš kā mediju pārstāvis kopā ar "Audi" komandu startējis Dakāras rallijā.

Pauls Timrots neslēpj, ka apskauž Viesturu par iespēju piedzīvot dullākās autosacīkstes pasaulē, turklāt jau otro reizi. Viesturs Audi komandas sastāvā šī gada janvārī vairāk nekā trīs nedēļas pavadījis smiltīs un putekļos, mērojot Dakāras rallija 10 000 kilometru ar 500 zirgspēku "Audi SQ7" auto.

Ekstromam cīņa par uzvaru beidzās tehnisku ķibeļu dēļ. Viesturs atzīst, ka ceļā redzējis un piedzīvojis daudz. Šis bijis viens no grūtākajiem pārbaudījumiem gan fiziski un mentāli, gan arī sadzīviski, jo piedzīvojums dalīts ar vēl 5000 cilvēkiem, pielāgojoties situācijai un iespējām.

Piedaloties rallijā medija statusā, līdzīgi kā braucēji Viesturs ar ceļabiedriem ziņas par trases detaļām saņēmis sacensību norises dienā īsi pirms starta, jo informācija ir slepena un dalībniekiem jābūt gataviem.

Cik izmaksā dalība Dakāras rallijā un kādēļ autobraucēji aizvien pieņem tuksneša izaicinājumu, noskaidrosim jaunajā raidījuma sērijā.

Raidījumā "Ātruma cilts" Pauls Timrots un komanda meklē piedzīvojumus, tehnoloģiju inovācijas, leģendāras personības un interesantus sarunu biedrus. "Ātruma cilts" katru ceturtdienu skatāma arī LMT Viedtelevīzijā un internetā.

Raksts tapis sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju

KomentāriCopyLinkedIn Draugiem X
Nepalaid garām!
Uz augšu