Noskaties Starp seksīgiem torsiem un patieso "es". "Instagram" dzīlēs ar... Marku Rivu (1)

Foto: TVNET kolāža / Pauls Zvirbulis

Čiva riva! Jau piektā TVNET raidījuma "Instagram" dzīlēs ar..." epizode - kur šoreiz par piecām Instagram publicētām bildēm pastāstīs kāds patiešām glamūrīga konta īpašnieks un vienkārši super jauka, dzīvi mīloša personība - mūziķis, DJ, TV šova "X-faktors" vadītājs Markus Riva.

Skaties video un uzzini par pieciem + 1 (mūsu izvēlēto) Markus Rivas Instagram foto, aiz kuriem slēpjas smieklīgi piedzīvojumi!

Tāpat uzzināsi:

Kāds sakars Markusam Rivam ar Pamelu Andersoni un Playboy?

Kā var uzaudzēt 129 K sekotāju?

Ko Markus nekad neliks savā Instagram kontā – kur ir sarkanā robeža?

Kāpēc Markum ir maz bērnības dienu bilžu? 

Kāds izskatās Markus ar trīs mēnešus audzētu bārdu?

Kā Markus palīdz Ukrainai?

Statistika: 4274 posti un 129 000 sekotāju; 1822 seko pats.

"Instagram" misija: iedvesmot uz veselīgu dzīvesveidu un rūpēm par savu veselību un ķermeni! Daļa no darba, ko Markus dara!

Statuss: te ir gan dzīves spogulis, gan aizspogulija. Pagātne, ko īsti nevēlos mainīt - tāda tā ir. 

Zaudēja "Instagram" nevainību: pirms 15 gadiem - 2010. gada 29.11.

Atkarība: ir, ir!

Vai var ielikt foto bez filtra: nē. Filtriņi jau no sākuma bijuši būtiski. 

Paldies Instagram: ka katram no mums ļauj būt pašam savam medijam. Un ka ļauj būt tuvāk cilvēkiem, kuriem tu rūpi!

Markus Riva
Markus Riva Foto: Pauls Zvirbulis / TVNET

Uz jautājumu, kāpēc tomēr Markus Instagram kontā ir tik daudz skaista, kopta ķermeņa foto, nevis, piemēram, dabas skatu, rubrikas viesis atbild: "Tā ir daļa no manas dzīves - es neslēpju, ka man ir svarīgs veselīgs dzīvesveids un sportošana. Veselīgs dzīvesveids - tas jau vairākus gadus ir mana stihija." Tomēr, aprunājoties ar Marku ilgāk, top skaidra vēl kāda šķautne, kas daļēji izskaidro skaistā ķermeņa kultu daudzajos foto. "Bērnībā es biju diezgan nesportisks - ar bļodiņu uz galvas, kāmīša vaidziņiem un zaķa zobiem. Iespējams, tā ir tāda atskaņa no bērnības, kāpēc tagad man gribas strādāt pie sava izskata un veselības un ar to dalīties publiski. Tas ir spogulis, kas ļauj man saprast sevi tagadnē."

Kā stāsta Markus, viņam ir arī rakstījuši cilvēki, kuri saka paldies par šo iedvesmas tramplīnu, ka nekad nav par vēlu dzīvē sākt kaut ko mainīt!

Paldies, Marku, par foršo sarunu, un lai šis iedvesmu tramplīns mudina mūs visus vairāk padomāt par to, ko ēdam, un tiekties uz savu labāko versiju!

Redaktors iesaka
Nepalaid garām!