Noskaties ⟩ "Varbūt tev galvā kaut kas noticis?" Vīrieti šokē stāvvietu apsaimniekotāja sods un attieksme (8)

TVNET Auto
CopyLinkedIn Draugiem X
Foto: Ekrānuzņēmums no "Bez Tabu" sižeta

Kādam šoferim izcēlies konflikts ar automašīnu novietņu apsaimniekotāju "Park Expert". Vīrietis apgalvo, ka nav lietojis maksas stāvlaukumu Rīgā, taču apsaimniekotājs vienalga viņu sodījis, vēsta raidījums "Bez tabu". 

Ervīns bieži brauc pa Gustava Zemgala gatves pārvadu Rīgā. Stūrējot VEF apkaimes virzienā, kad ir sastrēgumi, nobraucot no pārvada, viņš bieži īsina ceļu līdz Brīvības ielai, braucot cauri stāvlaukumam pie lieltirgotavas "Elkor Plaza", kas ir atļauts.

Šī gada sākumā sev par pārsteigumu Ervīns no konkrētā stāvlaukuma apsaimniekotāja saņēma paziņojumu par pārkāpumu un 30 eiro sodu. Paziņojumā pievienoti fotoattēli, kuros it kā redzams, ka Ervīna spēkrats kādā novembra dienā stāvlaukumā uzkavējies 25 minūtes.

Ervīns raidījumam norāda, ka viņš teritorijai cauri izstūrējis raiti, kā to paredz laukuma lietošanas noteikumi – līdz piecām minūtēm.

Ervīns ar "Park Expert" sazinājās telefoniski, bet uzņēmuma pārstāvji nav bijuši atsaucīgi. Komunikācija bijusi rupja.

"Katru dienu tur braucu, nekad nav bijuši sodi. Es teicu, ka varbūt pašā sistēmā kaut kas noticis, uz to atbildēja – varbūt kaut kas man galvā noticis. Mani par lohu nosauca! Esmu trīs reizes arī rakstījis e-pastā, ne uz vienu nav atbildējuši. Prasīju kameru ierakstus, jo tur kameras uz katra stūra. Domāju, ka nav nekādu problēmu ieskatīties," stāsta Ervīns.

Ervīns sodu nesamaksāja, bet drīz vien viņu uzmeklējis parādu piedzinējs, kurš pieprasījis 37 eiro sodu. To viņš samaksājis.

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) norāda, ka "Park Expert" iepriekš nonācis iestādes redzeslokā par neapmierinošu komunikāciju, ko PTAC pieprasījis uzlabot.

Uz "Bez tabu" jautājumiem "Park Expert" vēl nav atbildējis.

Video: "Bez tabu" sižets

Komentāri (8)CopyLinkedIn Draugiem X
Nepalaid garām!
Uz augšu