Ceturtdienas horoskops: 18. aprīlis

Foto: Unspalsh

Horoskops ceturtdienai, 18. aprīlim. 

AUNS

Kur un kā varētu nopelnīt vairāk? Kustini “pelēkās šūniņas” un radīsies labas idejas. Ja citi par tām brīnās vai apšauba, neliecies traucēties. Tu pats zināsi labāk, ko un kā darīt!

VĒRSIS

Piņķerīga diena. Nevajadzētu pārāk klausīties citu viedokļos, kā arī paļauties uz sniegto informāciju. Domā, pārbaudi un visu izvērtē pats. Turklāt kārtīgi. Kā mēdz teikt: dubults neplīst.

DVĪŅI

Būs interesantas idejas un pozitīvas emocijas. Darbā un draugu lokā tās gūs atzinību. Tikai neklausies cilvēkos, kas čīkst un žēlojas - tev ar viņiem nav pa ceļam.

VĒZIS

Pārdomu diena. Meklēsi atbildes uz dažādiem jautājumiem, analizēsi notikumus un cilvēku rīcību. Var nākt jaunas atklāsmes un... pārsteigumi...

LAUVA

Aplausi – tas ir jauki, bet svarīgāks tomēr ir tīkams cipars bankas kontā. Ja kaut kas neizdodas vai tu sastopies ar šķēršļiem, neatsakies no iecerēm.

JAUNAVA

Šodien ceļš nav pavisam gluds, tāpēc darbojies pēc principa - „palēnām, pamazām”. Tas nekādi neizslēdz iespēju izvirzīties karjerā vai domāt par savu biznesu.

SVARI

Darbā daudz pienākumu. Iespējama arī vēlme apgūt ko jaunu un paplašināt darbošanos. Lūkojies pēc jauniem sadarbības partneriem, taču izmaiņas lietišķajā jomā veic pamazām.

SKORPIONS

Neapspried nākotnes plānus ar citiem, nepaļaujies uz solījumiem un netērē laiku neauglīgā pļāpāšanā. Kaut esi apdomīgs cilvēks, jāsargās pieņemt straujus lēmumus.

STRĒLNIEKS

Darbā veiksmīga diena. Dažu brīdi gan gribēsies paslinkot un ieskatīties ceļojumu piedāvājumos. Tuvojas vasariņa... Kādam profesionālie izaicinājumi var saistīties ar ārzemēm.

MEŽĀZIS

Būsi patīkams sarunu biedrs, pratīsi uzklausīt un arī iedvesmot. Kolēģi tieksies pēc tavas sabiedrības, un tu būsi priecīgs palīdzēt. Sirsnīgie pateicības vārdi sildīs dvēseli.

ŪDENSVĪRS

Vajag nopietni apdomāt, kas šobrīd dzīvē svarīgi. Varbūt jāizskata mācību kursu, varbūt tūrisma aģentūru piedāvājumi. Vēlme pēc plašiem apvāršņiem. Neierobežo sevi!

ZIVIS

Darbīga un pozitīva diena. Ar iedvesmu ķerties pie jauniem projektiem, dzīvē ienāks jauni cilvēki, izveidosies interesantas pazīšanās, varbūt uzdzirkstīs pēkšņas, sirdi sildošas simpātijas.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām!
Uz augšu