Noskaties Miniatūrs automodelītis, kas spēj sasniegt 100 km/h

TVNET Auto
Foto: "Ātruma cilts"

Portāls TVNET kopā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko raidījuma "Ātruma cilts" sēriju. Pauls Timrots ciemojas Rīgas Motormuzeja automodelisma trasē, lai izmēģinātu veiklību, vadot fascinējoši ātru elektrisko modeli.

Diāna Vidnere šobrīd vada automodelisma pulciņus un jau 10 gadus pēc kārtas piedalās automodelisma pasaules čempionātā. Aizraušanās ar tehnisko sporta veidu sākās 2013. gadā, kad brālis uzaicinājis izmēģināt, kā tas ir – vadīt mašīnu ar pulti. Toreiz viņa pat nenojauta, ka jau 2014. gadā startēs savā pirmajā pasaules čempionātā. Šobrīd tieši latvieši ir vieni no spēcīgākajām nācijām Eiropā šajā sportā.

To īpašu padara ne tikai sportiskais azarts un ātrums, bet arī katrs rūpīgi izstrādātais modelis ar savu neatkārtojamu dizainu. Uzbūvēt savu sapņu vāģi un tiekties pretī uzvarām, ievērojot normatīvus un nepieciešamos parametrus, var ikviens. Kādas zināšanas un resursi nepieciešami, lai piedalītos automodelisma trasē, noskaidrosim jaunajā raidījuma sērijā.

Raidījumā "Ātruma cilts" Pauls Timrots un komanda meklē piedzīvojumus, tehnoloģiju inovācijas, leģendāras personības un interesantus sarunu biedrus. "Ātruma cilts" katru ceturtdienu skatāma arī LMT Viedtelevīzijā un internetā.

Raksts tapis sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju

Nepalaid garām!
Uz augšu