Braukšanas ātruma kontroles maratona laikā Valsts policija noķērusi vairāk nekā pustūkstoti pārkāpēju (1)

TVNET/LETA
CopyLinkedIn Draugiem X
Valsts policija. Ilustratīvs attēls.
Valsts policija. Ilustratīvs attēls. Foto: Valsts policija

Atļautā braukšanas ātruma kontroles maratona laikā Valsts policija piektdien ir noķērusi vairāk nekā pustūkstoti pārkāpēju, informē Valsts policija.

Akcija piektdien notika Eiropas ceļu policiju tīkla "Roadpol" kampaņas "Atļautā braukšanas ātruma kontroles nedēļa" ietvaros. Latvijā par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem vakar tika noformēti 519 protokoli: Rīgas reģionā sodīti 60 autovadītāji, Latgalē - 150, Vidzemē - 144, Zemgalē - 101, bet Kurzemē - 64 autovadītāji. Visos reģionos, izņemot Rīgas apkārtni, aizturēto pārkāpēju skaits bijis būtiski lielākas nekā ikdienā, tādējādi apliecinot, ka, palielinot policijas klātbūtni uz ceļiem, atklājas būtiski sliktākas ātruma pārkāpšanas izplatības satiksmē tendences.

Piektdien Latvijā reģistrēti 116 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 12 cilvēki. Vakar septiņi cilvēki cietuši avārijās Rīgas reģionā, trīs - Latgalē, bet pa vienam - Kurzemē un Vidzemē. No cietušajiem seši bija gājēji, bet divi - velosipēdisti.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi 11 vadītājus: piecus - Rīgas reģionā, pa diviem - Vidzemē un Kurzemē, bet pa vienam - Zemgalē un Latgalē. Septiņi aizturētie vadītāji pie transportlīdzekļu stūres bija sēdušies tik nopietnā reibumā, ka viņiem piemērots kriminālsods, līdz ar to konfiscēs transportlīdzekli vai piedzīs transportlīdzekļa vērtību.

Savukārt par agresīvu braukšanu sodīti pieci vadītāji.

Kopumā policija vakar noformējusi 826 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Komentāri (1)CopyLinkedIn Draugiem X
Nepalaid garām!
Uz augšu