Ķīpsalā notiek starptautiskā autoindustrijas izstāde "Auto 2024"

TVNET/LETA
CopyLinkedIn Draugiem X
Cilvēku rinda pie Ķīpsalas izstāžu centrs, kur norisinās starptautiskā autoindustrijas izstāde "Auto 2024".
Cilvēku rinda pie Ķīpsalas izstāžu centrs, kur norisinās starptautiskā autoindustrijas izstāde "Auto 2024". Foto: Paula Čurkste/LETA

Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā no sestdienas, 20. aprīļa, līdz svētdienai, 21. aprīlim, notiek starptautiskā autoindustrijas izstāde "Auto 2024".

Izstādes oficiālā atklāšana notika šodien plkst.11, un tajā piedalījās klimata un enerģētikas ministrs Kaspars Melnis (ZZS), Auto asociācijas prezidents, Saeimas deputāts Andris Kulbergs (AS), Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības "BT 1" valdes priekšsēdētājs Viesturs Tīle, kā arī izstādes "Auto" vadītājs Gints Šāvējs.

Izstādē var iepazīties ar jaunākajiem automodeļiem, mobilitātes risinājumiem, komerctransportu, uzlādes stacijām, kā arī autopiederumiem un servisa aprīkojumu. Izstāde apvieno trīs sadaļas - "Jauni auto", "Auto mehānika" un "Auto Exotica".

Tostarp izstādes sadaļā "Jauni auto" var iepazīties ar jaunākajiem "Volkswagen", "Škoda", "Renault", "Dacia", "Cupra", "Nissan", "Hyundai", "Citroën", "Peugeot", "KGM", "Opel", "Suzuki", "Isuzu" un citiem auto modeļiem.

Vienlaikus interesenti var arī konsultēties par elektroauto valsts atbalsta mehānismiem un to ekspluatācijas priekšrocībām.

Savukārt izstādes sadaļā "Auto mehānika" var iepazīties ar auto apkopes risinājumiem un iekārtām, bet sadaļā "Auto Excotica" var iepazīt hobija auto un sporta spēkratus, kā arī notiek dažādi šovi.

Pērn izstādi "Auto 2023" trīs dienās apmeklēja 28 638 interesenti, kas bija par 21% vairāk nekā 2022. gadā.

Izstādi "Auto" organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība "BT 1".

KomentāriCopyLinkedIn Draugiem X
Nepalaid garām!
Uz augšu